[]

İstanbul'dan birkaç günlüğüne gitmelik tatil yeri onerisi

Hali hazırda planlanmış 2 tatilimiz var fakat bu iki hafta içinde bir yerlere gidelim diyoruz. Arabasiz olacağız, uçak ya da otobüsle kolay ulaşım sağlanmalı. 8-9 saat yolda harcamak istemiyoruz zira 4-5 gün kalıp döneceğiz. En fazla 5-6 saat içinde gideceğimiz yere ulasabilelim yani.

Bu şartlar altında hangi lokasyonu onerirsiniz? Teşekkür ederim şimdiden herkese.


 
Uçak bir seçenekse her yere kolay ulaşabilirsiniz aslında.
Bence diğer tatillerinizin içeriğini de belirtin ki ona göre öneri versinler. Örneğin, diğer iki tatil antalya ve bodrumsa bu sefer de yaylaya cıkın falan diyebilirler, farklı bir şeyler denemek isterseniz. :)

  • sopiro  (02.08.17 15:16:10) 
avşa adası.


  • mceydam  (02.08.17 15:20:16) 
Biri yurtdışı diğeri de Bodrum ya da Datça olacak. Bu gideceğimiz tatilde deniz, kum olsun istiyoruz.

Avsa için herkes apaci mekanı diyor ya, yoksa aklımdan geçmedi değil.
  • fraise  (02.08.17 15:22:47) 
bence ayvalık ya da assos. otobüsle kaç saat sürer bilmiyorum ama arabayla 5-6 saatte ulaşılıyor.

belki erdek olabilir daha yakın bir alternatif ama denizini ben pek sevmiyorum.
  • straight from the heart  (02.08.17 15:49:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.