[]

İthaki - bilimkurgu serisi

İyi geceler,

Elimde henüz okumadığım yaklaşık 40 kitap var. Yani şu an kitap almak çok mantıklı değil ama ithaki'nin bu yakınlarda bastığı seri çok hoşuma gitti.

Almak istemiyorum ama baskısı biter de bulamam diye de korkuyorum, tekrardan basarlar mı sizce yoksa alayım mı birazını? Çok satan isimleri değil de diğerlerini mesela?

Teşekkürler.

 
direkt cevap degil ama "Elimde henüz okumadığım yaklaşık 40 kitap var. Yani şu an kitap almak çok mantıklı değil" sozu bana umberto eco'nun "antilibrary"sini animsatti.
medium.com

  • bushwacker  (02.08.17 02:39:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.