[]

izmir torbalı 'da ekspertiz

merhaba,

İzmir 'in Selçuk ilçesinde bir araç buldum. Adamla konuştuk, anlaştık. Araç tamamen orijinal diyor, elinde ekspertiz raporu da var. Tabi ben de içime sinmesi için ekspere götüreceğim. İzmir'le Selçuk'un ortasında Torbalı 'ya kadar getirebilirim dedi.

Torbalı 'da bir tane ekspertiz gözüküyor, ona da olumsuz yorum yapmışlar. Ben Torbalı 'da nasıl eksper bulabilirim? Bornova 'da oturuyorum ve oraları hiç bilmiyorum.

Torbalı 'nın sanayisi var mı? Eksper var mıdır orada? Ya da başka önerisi olan?

 
emin olmadan almayın. plaka ve şase sorgusu mutlaka yapın. gaziemir 6. sanayi'de epey ekspertiz var. illa getirmem diyorsa bence almayın


  • dahili meddah  (01.08.17 17:53:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.