eft ne zaman hesaba geçer

dün saat 6'da göndermişler. henüz düşmedi.

eft saati dışında göndermişler. muhtemelen ileri saatli eft olarak gönderilmiş. ancak sabah erken saatlerde hesabınıza düşmesi gerekirdi. karşı taraftan sorgulama numarası isteyin ya da bankayla iletişime geçmesini söyleyin.

  • goddar  (01.08.17 11:22:13)
EFT'nin aynı gün hesaba geçmesi lazım.

Bankalar bu yüzden belli bir saatten sonra eft kabul etmiyorlar. @goddar'ın dediği gibi, gönderen kişi büyük ihtimalle ileri tarihli eft yapmıştır. Bir kaç saate hesabınıza geçmezse, gönderene bir kontrol ettirin.

.
  • kartallar yuksek ucar  (01.08.17 11:39:46)
mal gondereceksen beklet durdur vs. hocam

  • kingcyrax  (01.08.17 12:26:22)
aradım adam daha göndermiş eft'yi. ben de neler düşünüyorum

  • dedim dedim de kime dedim  (01.08.17 12:29:38)
yapıyorlar hocam
sen malı cıkartıyorsun
iptal ediyorlar falan
cok dikkatli olmak lazım

para kaybetmektense musteri kaybetmeyi tercih ederim bir satisci olarak
  • kingcyrax  (01.08.17 12:34:03)