Eğlencesine stüdyoda çalacak/söyleyecek var mı?

3 kişiyiz. baterideyim, gitar çalıyorum normalde. iki adet gitarist daha var. haftada bir toplanıp çalıyoruz bir şeyler. "ben bu parçalara vokal yaparım" diyen varsa veya baterisini çalabilen veya solo gitarını çalabilen varsa beklerim. tamamen eğlence, kasıntılık kesinlikle yok. yaş ortalamamız 27.
(yer: kadıköy)

setlist:
metallica-orion
metallica-harvester of sorrow
metallica-enter sandman
megadeth-trust
metallica-now that we're dead
metallica-seek & destroy
accept-love child
megadeth-disconnect
saxon-i've got to rock-saxon
judas-breaking the law
opeth-ending credits

Biraz evde pratik yapip en azindan orion, now that we're dead vs icin katilabilirim, acemiyim:) 29E

  • stavro  (01.08.17 00:34:46)
bas, gitar ya da davulda sarkilarin buyuk bir kismina eslik ederim :D vokalim kotudur ama. 26E

  • hopeless  (01.08.17 01:09:02 ~ 01:09:21)