[]

insanlar ufak köpeklerini neden pitpull'lardan korumuyorlar?

dışarıda parkta bahçede görüyorum millet ufacık süs köpekleriyle pitbull yanlarından geçerken hiçbir şey yapmıyorlar hatta koklaşmalarına izin falan veriyorlar da neden hiç çekinmiyorlar o hayvan orada parçalamaya kalksa kimse ayıramaz ama hiç çekinmiyorlar şaşırıyorum bu duruma.

mesela geçen gün bir golden ağaca bağlanmıştı adam saldı pitbull'u(sağlam sövdüm) bu hayvan direkt koşa koşa golden'ın yanına gitti, golden dondu kaldı korktu baya bariz şekilde 1 dakika falan etrafında döndü, hani baya gergin bir andı ben sahiplerinden daha çok korktum köpek adına.

bi de bu pitbull'ları böyle rahat rahat gezdirmek serbest mi ya ağızlıksız falan hatta parklarda tasmasını bile çıkarıyorlar(tasma olup olmaması o hayvana pek fark etmiyor gerçi çöp kadar oğlanlar gezdiriyor köpek istese alır sürükler)

 
Pitbulllar manyak degil. Pitbull sahiplerinin kahir ekseriyeti ruh hastasi. Kopek de sahibine gore bir karakter gelistiriyor. Bir pitbull'un kopegimle oynamasini istemem. Nasil bir ruh hastasinin besledigi mechul. Guvendigi bildigi bir kopektir sizin gordugunuz.


  • allah yazdiysa bozsun  (31.07.17 23:13:49) 
Köpekler anlaşamayacak gibi olduğunda zaten uzaktan uzaktan da hırlaşmaya başlıyorlar. Genelde diğer bir köpek yaklaşmasına ses etmediyse, yaklaşınca ters bir hareket yapmadığı sürece anlaşmış oluyorlar. Bir de aynı parktaki insanlar her gün gel git birbirini tanıyor. Ben bile 8 dakikalık servise gidiş yolunda iki tane Paşa, bir tane Kontes, bir de Efe'yi tanıyordum köpeksiz halimle. Hatta Efe'ye çok yavşadım, çok rüşvet verdim. Hepsi aynı saatte çıkıyorlar hemen hemen. Artık huyunu suyunu biliyorlar belirli bir zamandan sonra.


  • aychovsky  (31.07.17 23:20:22) 
Pitbull aslinda Turkiyede yasak diye biliyorum ama malum guguk devleti oldugumuz icin...


  • ombutosman  (01.08.17 00:49:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.