[]

Cane corso/rottweiler besleyen

Var mı acaba aranızda? Tek yaşayan biri evde besleyebilir mi? Fikir verebilir misiniz.

Fiyat 1500-1700


 
özellikle bu iki türün hayvanları parayla satın almak isteyenleri çüklerinden kukularından ısırmak gibi kötü alışkanlıkları oluyormuş diye okumuştum.


  • Bruce  (31.07.17 22:06:46) 
Sahiplendirmek görüntüsüyle parayla satıyorlar. Bunu da bilmek lazım. Kimse ücretsiz sahiplenme yerine durduk yere para ödemek istemez.


  • Vse budet horosho  (31.07.17 22:07:54) 
kimse parayla satın almazsa birileri de parayla satmaz diye bir beyin fırtınası yapasım geldi şimdi de...
kimse hayvan almak zorunda değil, para ödenerek almaktan başka bir şans yoksa(baka köpek türü kalmadığını varsayalım) hiç almamak daha iyi.

  • Bruce  (31.07.17 22:11:02) 
Cane corsa gormedim de karsimda bi rott var. Evde beslenecek gibi degil. Bunlar buyuk kopek bahce daha uygun olur.


  • allah yazdiysa bozsun  (31.07.17 22:15:51) 
fiyatı niye yazdınız merak ettim. bütçe mi bu, o civarda marka köpek mi bakıyorsunuz?
yapmayın, ortak olmayın şu işe ya...

  • not dark yet  (31.07.17 22:22:30) 
Rottweiler asla evde beslenmez deli misiniz? Çok güçlü ve enerjik hayvanlar evde sinir hastası olur.


  • pastörizesüt  (31.07.17 22:32:23) 
cane corso sahiplenmek istiyosanız şu yavrucağa kucak açın lütfen: www.facebook.com


  • reso aga  (31.07.17 23:25:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.