[]

burun deldirme hk

sonunda hayat kısa istediğim herşeyi yapacağım düşüncesiyle burnumu deldirmeye karar verdim. ama güvenilir bir yer olsun istiyorum. istanbul mümkünse anadolu yakası nereyi önerirsiniz?

bir de çok mu acıyor ya :(


 
Acımıyor. Ama iyi bak söylenileni yap. 2 günde kapanmıştı benimki sonra hevesimi aldım diye deldirmemiştim tekrar.
ilk cümlen ne kadar güzel ya ne kadar da masum şu cümlenin sonunda çok daha çılgın şeyler duyardım hep :)

  • mutekebbir  (31.07.17 18:58:40) 
ilk 4 5 gün avize gibi bir sey veriyorlar takman için onu çıkarma daha sonra da değiştirmek için deldirdiğin yere git onlar değiştirsinler. bepantenle falan sürekli temizle ilk zamanlar iltihap falan tutar ve muhtemelen acır. ama tabii bu senin cilt yapınla da doğru orantılı. burun deliği çok çabuk kapanıyor ben 2 sene önce deldirdim 1 sene falan sürüyor tam anlamıyla iyileşme ama seviyorsan git yap bence çünkü çok tatlış.


  • kasux  (31.07.17 19:28:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.