[]

yüzde yüz pamuk nevresim ucuza nereden alınır?

google'a yazıp şöyle bir iki dakika fiyatlara göz atınca biraz fazla geldi fiyatlar açıkçası bana. beklentim tamamen pamuk olması ve mümkün derecede düz tek renk olması. özellikle şuraya bak diye tavsiye bekliyorum açıkçası.

edit: internet alışverişini bekleyecek vaktim yok ne yazık ki hani bazı ev eşyası satan sitelerde uyguna istediğim şeyler buldum ama kaç günde gönderecekleri meçhul o yüzden direkt mağaza soruyorum aslında.


 
ikea'dakiler 100% pamuk ve fiyatları nispeten uygun bence.


  • theseachange  (31.07.17 17:56:33) 
koçtaşta vardı düz renk hala satıyorlarsa ama fiyatını bilmiyorum.


  • argent dawn  (31.07.17 17:59:46) 
English home ve madame Coco da bolca var.


  • anksiyetik pia  (31.07.17 21:00:36) 
Lcw den iki takım aldım indirimde, 45 liraya inmişti set olarak. Hem pamuk hem de desenler şahane.


  • Phoebe  (01.08.17 09:42:30) 
besiktas ihlamurdere uzerinde sag tarafta kalan bir tuhafiye var. tek renk pamuklu kaliteli nevresimleri var. zincir olmayan mahalle tuhafiyelerinde yerli mali kaliteli nevresim bulursunuz.


  • jimicik  (01.08.17 10:37:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.