the fountain 720p travması

arkadaşlar 720p the fountain indirdim. 45 part.

extract ettim, sıra 45. part'a geldiğinde heyecanım doruk noktasına ulaştı ve 45. part'ın bozuk olduğunu gördüm sdfkljsdfklsdjfkls. sinir krizi geçirdikten sonra rapidshare'in farklı server'larından 5 6 kere tekrar indirdim. olmadı. bozuk. lanet gibi bir de başka hd linkini bulamadım. 4.4 gb indirmişim tek part için kıyıp silemiyorum da günlerdir duruyor harddiskte öyle. yine de yeryüzündeki tek hd sürüm linki olduğuna inanmak istemiyorum ve rapidshare.com farklı 45. part linki istiyorum elinde olabilen, bulabilen birisinden.

evet. bulanın ilk 10 zamanın ötesi entry'sine ve rastgele 5 entry'sine şukela veririm. kayıtlı okur'un da başlığını açarım "yazar olmasını dört gözle beklediğim süper insan eski dost" yazarım sdlfkjsdklfjkljsdlkf.

abi şanslısın, iki gün önce emule'de indirmeye başlamıştım, yarısı indi. kaynak buldukça hızlanıyo meret. 2 gün içinde biter. olmaz öyle, bana part lazım diyosan, ararım bulursam yazarım

  • deckard  (28.08.07 20:59:51)
valla 45. part'tan başkasını gözüm görmüyor. stockholm sendromu gibi bi şey sanırsam sdfkljsdfkljsdklf

  • radioheadbanger  (28.08.07 21:18:01)
bu arada söylediğin part bende de hata verdi, farklı kaynaktan buldum indirdim sorunsuz çıktı. çatır çatır duruyor şimdi. istersen rapid yerine kendi server'ıma upload edeyim oradan indir part45'i.

  • deckard  (28.08.07 21:18:50)
tabii ki süper olur da diğer part'lar olmadan nası annadın sorunsuz olduğunu?

  • radioheadbanger  (28.08.07 21:26:03)
sen bozuk part diyince aklıma bi tek server'dan kaynaklanan "corrupted file" geldi. crc hatası olarak mı geçiyor peki verdiği hata? eğer öyleyese bu sorunsuz inen part'ın sende hatasız çalışması lazım. öyle değilse de sazanlığımı mazur gör :)

  • deckard  (28.08.07 21:34:36)
eet crc hatası veriyor.

o halde allah'ın emri peygamberin kavliyle download etmek isterim 45. part'ınızı...
  • radioheadbanger  (28.08.07 22:17:33)
www.aktosun.com/45/the.fountain.720p_filmmidedin.blogspot.com_.part45.rar

umarım işini görür, haber verirsin sen de sonucu.
  • deckard  (28.08.07 22:41:35)
sömürüyorum döncem ben sana

  • radioheadbanger  (28.08.07 22:47:18)
img404.imageshack.us

lanet olsun dostum ha. sağ ol yine de.
  • radioheadbanger  (28.08.07 23:00:17)
ya o zaman, önümüzdeki günlerde emule'deki download biter, öyle ulaştırırım sana. hiç yoktan iyidir

  • deckard  (28.08.07 23:03:20)
sağ ol adamım bu kadar uğraştığın için bile.

  • radioheadbanger  (28.08.07 23:07:03)
ne demek :) 720p filmlerin hastasıyım zaten. özellikle the fountain gibi görsel açıdan aşmış bir film olunca daha da bir iştahla arıyorum filmi. en son final fantasy: the spirits within'e kasmıştım 256k iken. fakat sabrettiğime değmişti :)

  • deckard  (28.08.07 23:27:08)
valla bende de lost'tan bi takıntı kaldı. çok sikko bi film değilse (tamam porno sdklfjsdklfjsdklf) 720p indiriyorum direkt. premium rapid düşmanı oluyor ama değiyor cidden.

  • radioheadbanger  (29.08.07 00:15:27)
diğer 44 part'ın boyutları virgülüne kadar aynı mı? başka bir partta sorun olmuş olabilir. 45 part yazıktır günahtır ya. umarım bi çözüm bulursun.

  • edge_nabby  (29.08.07 01:11:25)
senin olayı araştırdım, eğer halletmediysen şöyle bir çözüm mevcut:

part1'e çift tıkla, winrar'da yukarda "extract" (türkçe sürüm ise "dizin'e çıkart") var ona bas. soldan ikinci buton zaten görürsün rahat. Ona bastıktan sonra açılan pencerede sol bölümde "bozuk dosyaları koru" var. o seçenek klikli ise klik'i kaldır, klikli değil ise klikle. sonra herhangi bir yere çıkar filmi. bu şekilde filmi rahatlıkla izleyebilirsin.

bu olay ise şuna sebep olacak; film, o kısmı atlayacak, fakat film 720p ve son part'ta hata var dediğine göre 720p film olduğundan dolayı son part'ın tamamı "credit ekranı" ndan ibaret. yani filmde bir kayıp yaşamayacaksın.
  • deckard  (30.08.07 20:34:11)