Adım Sayısı

Merhaba,

Günlük ortalama adım sayınız nedir? mesleğiniz/uğraşınız neyse onu da belirtirseniz.

Bir de Samsung Health'te aylık yarış falan var 5-6 milyon gibi sayılar. Günlük ortalama 200 bin, neredeyse 200 km demek bu. Bu insanlar hile mi yapıyor nasıl bu değerlere geliyorlar?

Son olarak, yine samsung health'te arkadaşlarınla yarış tarzı bir şey var, Duyuru Yürüme Challenge tarzı bir şey yapsak katılır mısınız? ioslular da katılsın diye ortak bir uygulama bulunur bu özelliği olan. Strava, nike falan bilmiyorum var mı da. Yeni bir başlık açıp davet ederim insanları.

Teşekkürler

Günlük 7 bin civarı, normal işe gidiş geliş adımı. Dönüşte yaz olduğu için yolu uzatıp vapura yürüyorum, kışın yarı yarıya azalabiliyor o yüzden. Normal masa başı çalışanıyım.

  • whoosie  (31.07.17 12:50:52)
Evimden metroya, metrodan evime, günlük 7 bin civarı benim de. Akşam yürüyüşe falan çıkarsam 9-10 bin olsun. Masa başı çalışanı. Kışın tabi bayağı bir düşüyor bu sayı...

  • Kamyoncunun vitesi  (31.07.17 12:52:50 ~ 12:53:55)
Benimki çok değişken, dün 10 bin yürüdüm mesela ondan önceki gün iki bin bile olmamış.

Bence hile yapıyor onlar günde 150 200 km yürümek de ne demek.
  • buffy de vampir sayılır  (31.07.17 12:53:08)
(git: )Google fit'ten baktım şimdi, default olarak 10 bin hedef koymuş. ona da max haftada 1-2 gün ulaşıyorum. Max 12 bin yapmışım, aktif olduğum günler ortalama 7-10 bin arası gidip geliyor. Sporcu değilsen o sayılar bana imkansız geliyor.

Üni öğrencisiyim.
  • doxanikee  (31.07.17 13:01:09 ~ 13:01:28)