Sözlükte çok güldüğünüz şeyler

Entry olur, başlık olur. Karnınızı tuta tuta güldüren ya da sandalyeden düşüren olur. Var mı?

yok.

  • sutlu nescafe  (29.07.17 21:16:03)
çok klasik olacak ama depeyi ve kelevelelis entry'lerinin geneli. uzun zamandır mizah ihtiyacımı twitter'dan karşılıyorum.

  • zgrydn  (29.07.17 21:16:17)
sözlükte böyle bir şey yok da,

youtu.be

bunu izlerim ne zaman gülmek istersem.

bi de bu arkadaş var

www.youtube.com
  • MaNOfTheYear  (29.07.17 21:21:32 ~ 21:22:21)
kelevelelis ve real eyes realize real lies adlı iki yazarın çoğu entry'si.

Sözlük'te yalnızca bu ikisini takip ediyorum yazar olarak.

Bir de kayser sozer var.
  • dissendium  (29.07.17 21:25:33)
eksisozluk.com
Bayılıyorum buna.

  • fraise  (29.07.17 21:26:21)
favorilediklerim genelde bu tip entry'ler oluyor, moralim bozuldukça açıp açıp deliriyorum gülmekten. son aylarda en çok güldüğüm entry bu sanırım, sahneyi hayal ettikçe gözümden yaş geliyor,

eksisozluk.com

tabii öncelikle türkstar fatih'in videosunu izlemek lazım. videonun ve olayın kendisinden çok daha komik geliyor bana bu. olayın kendisi üzücü zaten aslında, adamcağız da ölmüş hem. ama bu entry bambaşka ya. kendim de efor testine girdiğim için daha bi' "canlı" oluyor gülücükler. yapsaymışım keşke öyle. of. çok güzel.

bi de, yanından geçtiği sırada fıslayan oda spreyine "karakterini sktimin sinsisi" diyen bir baba vardı, o anı da hayal ettikçe çıldırıyorum sjfshjfsk

bunun dışında, football manager'daki kariyer hikayelerini ÇOK seviyorum. güzel yazıp olayı hikayeleştirebilen yazarların tecrübeleri cidden muazzam oluyor. birisi belçika üçüncü liginde takım çalıştırıyordu mesela, transfer etmek istediği oyuncuların "sizin ilçede migros yok" diyerek takıma gelmeyi reddettiklerini, yönetim istediği bütçeyi vermezse ilçenin hollanda'ya bağlanmak için dilekçe vereceğini falan yazmıştı ahaha. bu hayal gücüne bayılıyorum işte.
  • der meister  (29.07.17 21:33:41 ~ 21:38:39)
Eve x lira elektrik faturası gelmesi başlığı vardı. Miktar yazılıydı başlık yerinde. Yazarın diğer entryleri de efso komikti.

  • hasmetizm 2046  (29.07.17 21:52:31)
  • yüzyıllık yalnızlık  (29.07.17 22:06:37)
bıyıklıgençforvet'in tüm entryleri(toplamda 20 tane falan sanırsam)

  • follow rivers  (29.07.17 22:11:29)
  • empty man  (29.07.17 22:13:30)
depeyi adlı yazarın tüm entryleri. özellikle şuna çok gülmüştüm: eksisozluk.com

  • straight from the heart  (29.07.17 23:10:58)
(bkz: yaran başlıklar)

tek geçerim bunu. diğer verilen entryleri hep okumuştum ama yaran başlıklar gibisi yok. en şukulananlardan sırala.
  • semenderr  (01.09.17 03:44:44)