[]

katarakt ameliyatı

merhaba,
yakını veya kendisi bu ameliyatı olanlardan ricam, deneyimlerini biraz paylaşabilirler mi? anneme acil ameliyat olmalı dendi ve çok da bilmiyoruz, devlet mi karşılıyor, güvenli midir, bıçak parası denilen olay var mı?
teşekkürler.


 
Babam iki gözünden de ameliyat geçirdi. Lazerle yapılıyor operasyon. Bir aparatla göz sabitleniyor ve lazer uygulanıyor. İki göze de yapılacaksa, bir hafta arayla yapılıyor. 10-15 dakika sürüyor. Gözünüzde bandajla çıkıyorsunuz hastaneden, bir gün sonra (veya aynı günün akşamı) açıyorsunuz. Sonrasında 4-5 tane damla var, onları düzenli olarak kullanıyorsunuz. Biz Veni Vidi'de yaptırmıştık ancak devlet karşılıyor. Bir de Altıntepe Kızılay'ı da önermişlerdi bize, katarakt konusunda.


  • agluna  (29.07.17 00:13:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.