arabanın dolu hasarı

selam duyurudaşlar.

dün yağan doludan fena etkilenen yerler arasındayız. evin camları falan bir şekilde hallettik ama aracın tavan, bagaj kapağı, kaputunda oluşan dolu izlerini nasıl halledeceğiz? bu işin olur fiyatı nedir? şimdi dolu yağdı diye kaportacılara kendimizi öptürelim istemiyorum. araçta 20-25 kadar irili ufaklı iz var gibi.

kasko yok maalesef.

Normalde göçük başına 100 lira aliyorlar sanayide

  • goodman  (28.07.17 20:14:37)
kaskonuz olsa da yaptıramazdınız şuan, beyefendiler evrak işleri uzun sürüyormuş diye sadece nakit para verenleri yapıp diğerlerini 2-3 hafta sonra sarkıtıyorlarmış. hepsi fırsatçı veya başka bir şeyler..

idare edilebilecek gibiyse acele etmeyin, bunların yoğunluğu bitsin öyle götürün aracınızı, şimdi giderseniz fena öpmeye çalışırlar.
  • ada meltemi  (28.07.17 20:23:51)
mayetik çekme ile boyasız göçük düzelten yerler var onlara bir bakın derim.

  • orpheus  (28.07.17 23:05:26)
acele etmeyin. devlet ödeyecek diyorlar.

  • goodman  (29.07.17 00:23:13)
geçmiş olsun, benim de cam tavan patladı. hasar 5bin-10bin arası çıkacak. neyse ki kasko var ama hasar kaydı oluşacak.

göçükler için bugün insanlar konuşurken duydum, göçük başı 30tl isteniyormuş. birisi yaptırıp satacağım diyordu.
30tl olarak düşünebilirsiniz siz de.
  • artci sarsinti  (29.07.17 12:11:59)