Tinder programını nasıl bilirsiniz?

Hiç kullandınız mi?
Kimseyle buluşup birşeyler yaşadınız mı?

Karakter yaratma ekraninda takili kaldim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.07.17 12:07:56)
Eşleşince çoğu yazmadı, yazıştıklarımla da kafa olarak uyuşmadık. Tip varsa çok ekmek çıkar.

  • reactionic  (27.07.17 12:08:22)
Türkiye'de artık pek işe yaramıyor.

  • arnold schwarzeneger  (27.07.17 12:11:20)
Çoğu defa match alıp kiminle eşleştiğimi bile göremeden unmatch edildiğine şahit oldum. Onun dışında eşleşme olunca da genelde konuşma gerçekleşmedi. Arnold +1 özetle.

  • skooma  (27.07.17 12:20:48)
olay tamamen tarz fotograf. bu fotolar profesyonel cekim olursa daha iyi. tarzdan kasit da hipster sakali olabilir, yanlari kisa ustu uzun dikenimsi sac olabilir. ya da ustte topuz yapiyolar ya. guzel bir kiyafet ve aksesuarlarla suslemen gerek, bileklik, saat, bere vs... onun haricinde ortamlara akiyorum tarzi bi clubbing fotosu ve hobim var temali hiking fotosu da is gorebilir. bunlari ben yapmadim da olay bu. olay tamamen fotolarda ne kadar tarz oldugun.

  • baldur2  (27.07.17 12:21:28)
Turkiye ---》 allah dusurmesin kardes..

Yurtdisi ---》 allah razi olsun kardes...
  • qazaqwsx  (27.07.17 12:22:45 ~ 12:23:36)
Tamamen zaman kaybi bence. Bunu yalnizca ego tatmini icin kullanan bir kiz arkadasim var. Kendusine gelen like larla mutlu oluyor. Bi baska arkadasim da burdan tanistigi kisiyle evlendi. Garip durumlar var yani

  • vonflatline  (27.07.17 12:22:45)
türkiye'de hiçbir işe yaradığını düşünmüyorum. eskiden birkaç kişiyle eşleşirdim. uzun zamandır tek kişiyle eşleştiğim yok. eşleşsen bile cevap vermeyip silen kezbanlarla dolu.

  • nothing in my way  (27.07.17 12:33:26)
Türkiye'de işe yaramıyor kesinlikle. Yarasa da %1 ihtimal

  • MaNOfTheYear  (27.07.17 12:34:11 ~ 12:34:49)
ben kullanmadım. kullanan erkek arkadaşlarımdan sadece birisi bir kişiyle randevu koparabildi. kız arkadaşlarımda çok sıkıntı yok, işlerini görüyorlar. bazısı ilişkiyi ciddiye alıp almayacağını kestiremediğinden huzursuzluk yaşıyor.

  • zgrydn  (27.07.17 12:42:29)
Oraya dusmek hos bir sey degil. Erkek ixin de kiz icin de.

  • brad pitt  (27.07.17 13:36:35)
Baldur2 +1 olay fotoğrafta bitiyor. Çoğunluğun mesleği okulları sahte yazılmış. Bir de yurt dışı fotoğrafları acayip prim yapıyor. Paran olduğunu gezmeyi sosyal olduğunu milletin gözüne sokman lazım.

  • empedokles  (27.07.17 14:06:22)
Yurtdışında kullanıyorum iyi ekmek düşüyor, tabi havalı fotoğraf, sosyal olduğunu vs belli eden fotpğraflar iş görüyor özellikle

  • England  (27.07.17 14:09:46)
Başıma birşey gelmeyekse eğer, türkiyede de çalışıyor. Ama tabi yurdışında ki arkadaşların anlattığı gibi/kadar değil. Galiba biz burada onlara göre daha az eşleşme alıp daha fazla emek harcıyorduruz. Çünkü bizde mesela eşleşme olup ben senin bildiğin kadınlardan değilim diyeni de var, kafadan kontak olup sohbet edemeyeni de var, ya da eşleşme sonrası hiç muhabbet etmeyeni de var. O yüzden sosyo-kültürel olarak türkiyede ki eşleşme ve devam arkadaşlığı yurtdışına göre daha zor olabilir ancak oluyor.

Ben şunu da farkettim, illere ve semtlere göre de farklılık gösteriyor eşleşme. Mesela tatil beldelerinde daha sık eşleşme düşüyor. Büyük şehirlerinde alt orta sınıf semtlerinde daha fazla eşleşme düşüyor.
  • mete kudur  (27.07.17 14:15:18)
turkiye'de ilk bulusmami gecen hafta bir kadinla yaptim, rezaletti.

yerden bitme insan iliskileri sıkıntılı. eger fena halde uyumlu degilseniz her iliskinin bir zamana ihtiyaci var. aksi halde siritiyor.

yapmacikti cok. bi daha yazmadim zaten.
  • boyle buyurdum  (27.07.17 14:25:11)
buralarda gerçekten ego için kullanılıyor ve eğer ego için kullanan bir kadın arkadaşım olsa suratına bir tane tokat patlatırım. çok malca bir kullanım amacı. eğer buralarda da o amaçla kullanan kadınlar varsa baya MAL olduğunuzu bu vesileyle söylemiş olayım.

nereden yayıldı kezbanların arasına aq şeyi anlayamadım ki, seküler kesim olarak kullanıyorduk ne güzel. şimdi, türbanlı gelinliğini giymiş kocasıyla çektirdiği düğün fotoğrafını profiline koyan insan var. bu programı kullanan kadınlarda beyinsizlik genele vurulduğunda biraz had safhada, insan programın açıklamasını hiç mi okumaz lan?
  • i drive the hearse  (27.07.17 14:41:05 ~ 14:41:32)
ben merakıma dayanamadım, ilk defa yaklaşık üç hafta önce kurdum.
dört gün boyunca 150 civarı insanı sağa kaydırdım ki bunların birçoğunu "sen de gel madem" diye gönülsüzce yaptım. abartı, tıraş yok. cidden böyle.
dört günde bir kişiyle bile match olmadım. "pff, siktirin gidin" deyip sildim programı.

yani işim tinder'a kalsa ölmüşüm de, kalmaz. zerre itibar etmem öyle leş ortamlara.
he yurtdışında insanların nasıl verimli kullandığını ben de hayret ve ibretle okuyorum, gıpta ediyorum.
  • filteria  (27.07.17 14:49:42)
ben Türkiye'de hiç match almadım ama yurtdışında yeteri kadar aldım. Tinder plus sayesinde çeşitli ülkeleri deneme şansım da oldu.

  • yüzyıllık yalnızlık  (27.07.17 21:47:53)
Ben eşleştim birkaç kez ama konuşma fırsatım olmasına rağmen çok yüzeysel buldum uygulamayı. Hatta bir kez eskort ile eşleştim. Kız normalde bir alışveriş merkezinde çalışıyor ama aslında eskort. Böyle garip şeyler de oluyor. Ben bu kadar kalitesizliğe dayanamayıp bir iki gün sonra sildim uygulamayı. Arada bir vakit öldürmek için tekrar yüklesem mi diye düşünüyorum ama.

  • dissendium  (27.07.17 22:07:49)
fuhuş yuvası. e5 kenarında gördüklerin daha namuslu.

  • secrex  (27.07.17 22:12:48)
tinder i zkiş app olarak bilirim.

  • ya ben lan neyse  (27.07.17 22:31:15)
Turkiye'de 0. Yurtdisinda deneyip de eslesme alamadigim ulke yoktur desem yeri. Sadece birtakim fiziki imkansizliklardan dolayi bulusma olmadi ya da ben usendim.

  • finsidigi  (27.07.17 22:34:50)
1 senedir kullanmıyorum ama öncesinde kullandım. Türkiye'de 100 kişiyi sağa attıysam 10 match almışımdır. Yurtdışında bu oran inanılmaz yüksek. Yurtdışında kullandım böyle böyle geyikleri büyük oranda gerçektir yani. Türkiye'deki match aldığım kızlarla kafamın uyuştuğu yoktu. Yurtdışındaki kızlarla kafamın uyuştuğu bi hayli fazlaydı, birkaçıyla buluştuk, bir şeyler de yaşandı. Fakat yabancı kızların kullanım amacı sadece seks desek de yanlış söylemiş oluruz, herkes kafa dengi insanlarla vakit geçirmek, bir şeyler paylaşmak istiyor. Hiç seks istemiyorlarsa direk söylüyorlar, netler. Gezmeye gittiğiniz ülkede size şehri gezdirip tanınatacak, bu sırada güzel vakit geçirebileceğiniz arkadaşlıklar da kazandırabilir. Türkiye'de kullanılacak bir uygulama değil kısacası. Tinder plus kullanarak ülke dışında eşleşme alabiliyorsunuz, hatta Android telefonunuz varsa fake gps yapın. 1 hafta takılın orda burda, dediğimi anlarsınız.

  • tierra santa  (28.07.17 01:47:46)