tarantino burada ne demek istemiş

hateful eight'de bir bölümde "You really only need to hang mean bastards. But mean bastards, you need to hang" geçiyor. burada neyi vurguladığını anlayamadım ikinci cümle ile.

yapman gereken tek şey mean bastardları asmak, yapmazsan sıçtın, olmazsa olmaz gibi bi anlam sanırım.

  • tepedeki psychedelic adam  (26.07.17 12:07:48)
Ben de soyle anladim. Sadece mean bastardlari asman gerek. Ama asilmasi gereken mean bastardlari.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.07.17 12:12:07)
Virgül olmaması lazim

  • partizan  (26.07.17 12:38:50)
virgulde sorun yok, sadece mean bastardlari as diyor. emin ol astiklarin mean bastard diyor.

  • baldur2  (26.07.17 12:55:01 ~ 12:55:26)
Hayır, arkadaşlar yanlış yorumlamış bana kalırsa.

"Aslında sadece aşağılık piçleri asman gerek. Ama aşağılık piçleri kesinlikle asman gerekiyor."

Yani ilk cümlede "aşağılık piçler dışında asman gereken biri yok" derken, ikinci cümlede "aşağılık piçleri mutlaka asmalısın" demeye çalışıyor.
  • long live rock n roll  (26.07.17 13:53:47)
@proletarier +1

  • leontocephaline  (26.07.17 18:28:47)