Sahip olduğunuz lüksler?

Sahip olduğunuz lüksler, kendinize armağan ettiğiniz özel şımarıklıklar nelerdir? Maddi ya da manevi her şey olabilir.

Mesela ben kendimi düzenli olarak kahve ve çikolatayla şımartıyorum. Spotify da beni şımartıyor. İki ayda bir çıkan bir sanat dergisiyle estetik yanımı mutlu ediyorum. vs. vs.

ayda 1 2 kere avrasya tünelini kullanmak olacak sanırım.

  • sutlu nescafe  (25.07.17 22:15:26)
güzel yemeğe iyi para vermek sanırım en büyük lüksüm. maaşımın en büyük kısmı kaliteli yiyeceğe gidiyor. onun haricinde teknolojik aletlerimi alırken alabileceğimin en iyisini almayı tercih ediyorum, hem evladiyelik hem de hoşuma gidiyor; ego tatmini işte...

  • Bruce  (25.07.17 22:17:57)
Kitap okuyup duruyorum. Kendime kindle aldım. Artık her kitap sonu internete girip kitap almak benim lüksüm.

  • iddaaci  (25.07.17 22:18:02)
seks

  • chillbabe  (25.07.17 22:18:16)
bahçeli bir evde oturuyorum, lüks denilebilecek bir arabam var.
istediğim an tatile gidebiliyorum.
çıkar çıkmaz iphone ve macbook alıyorum.

hoşuma giden bir şeyler aldıkça şımarıyorum. bok herifin tekiyim.
  • kosun lan mevzu var  (25.07.17 22:19:30)
leman, uykusuz falan arasıra...

max. iki bira, yanında fıstık :)
  • runagain  (25.07.17 22:26:40)
etin en yağsızını alıyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.07.17 22:27:16)
Çok çalıştığım zaman kendime seyahat armağan ediyorum. Tatil olarak değil de gezi olarak daha çok.

  • Erensq06  (25.07.17 22:31:08)
küveti sıcak suyla doldurup içinde uzun süre vakit geçirmek, düzenli nefes egzersizine vakit ayırmak, sıcak su tüketmek, bira çeşitleri denemek, bisikletle doğaya çıkmak.

  • chachachablues  (25.07.17 22:31:40)
kendime buzlu kahve yapıyorum ^^

  • yuvarlanantencereninkapagi  (25.07.17 22:38:17)
Duyuru'da üyeliğim var. Bu bi lüks. asfasfas

  • MaNOfTheYear  (25.07.17 22:38:54)
hayatımda hiç yemek yapmadım. çünkü hiç ihtiyaç duymadım
işyerinde istersem uyuyabiliyorum. kimse karışmıyor.
mesai saatlerinde iş yerini terk edip çarşıda gezebiliyorum.
kafam çok atarsa 10 gün içinde ülkeyi temelli terk edebilirm
  • bana her yer cehennem  (25.07.17 23:09:29)
Evim metrobüse yakın. Evet beklentilerim biraz düşük sanırım.

  • doxanikee  (25.07.17 23:10:27)
sabah yataktan ne zaman istersem o zaman kalkıyorum.

  • ron dennis  (25.07.17 23:12:33)
Digiturkte spor extra var.

  • brad pitt  (25.07.17 23:47:58)
arada pasta almak

  • faik abi  (25.07.17 23:49:00)
evde nudist takılmak.

  • austra  (25.07.17 23:50:22)
Duyuru'da zaman harcıyorum. Şu aralar hakkaten lüks, ben de lüksü sömürdüm ama biraz da böyle rahatlıyorum. Ciddi ciddi lüks.
Organik şeyler alıyorum ama organik olmayanlar da kaçıyor.
Cilt bakımı yapıyorum.
  • aychovsky  (25.07.17 23:54:01 ~ 23:54:24)
Tütüne geçtim geçeli metrobüse yürümek yerine taksiyle gidiyorum. Ama gene metrobüse biniyorum :/

  • klar  (26.07.17 00:01:30)
yemek,bulaşık,çamaşır,ütü vb işlerle meşgul olmamak
kindle çok güzel
kaliteli restoranlar keşfetmek
işim sayesinde yurtdışına gidebilmem
ödül olarak internet alışverişleri, arkadaşlarıma hediyeler almak
  • yüzyıllık yalnızlık  (26.07.17 00:08:49)
Kavurmalı kaşarlı pide. Yuvarlak olacak ama.
Tatlıya da çok para veriyorum.

Bir de motosiklet işte.
  • yirmisantim  (26.07.17 00:36:50)
motosiklet, yılda bir yurtdışı genelde bir hafta, antika arabam var toplamaya çalışıyorum halen, yılda 3-4 kere turne yaptığımız bi toplulugumuz var şimdilik ülke içerisinde

  • mirty  (26.07.17 00:44:47)
günde 2 adet sade soda. yılda 700 tane içsem 50 kuruştan 350tl tutar, bence gayet lüks.

  • nuisance  (26.07.17 00:46:26)
Ev işlerini anneme yıkıp uyumak.
Ev işlerini anneme yıkıp kendin-yap şeysiyle kafa dağıtmak.
Market alışverişi ayağına gidip oralarda acık dolaşmak kafama göre bakınmak.
  • yaren  (26.07.17 00:55:39)
yalnız yaşamak
kendi damak tadıma göre yemek, pasta, börek yapıp bunları birine beğendirmek zorunda olmamak
tatil zamanlarında istediğim saatte istediğim şeyi yapabilmek
  • dedim ben sana  (26.07.17 21:12:15)
Kendime gtx 1080li oyun bilgisayarı topladım. Bol bol şımartıyorum kendimi.

  • oddyseus  (26.07.17 21:23:49)
Huzur.
Parayla asla satın alınamayacak ve bu zamanda her insanın sahip olmadığı bir lüks. Yüzlerce hatta dolaylı olarak binlerce insanın sorumluluğunu taşıdığım çok stresli bir işim olmasına rağmen son 1 senedir inanılmaz huzurluyum. Huzurumu bozacak kişileri anında kendimden uzaklaştırıyorum ve olaylardan kendimi soyutluyorum. Huzurlu olmamda İst'da yaşamamamın da etkisi oldukça büyük tabi :)

  • iwasbornonamountainside  (27.07.17 00:33:00)
Smule Sing,
macbook pro,
1 koli milka lila pause,
gitar.
  • kingsley  (21.08.17 20:07:37)