Karamazov Kardeşler - Kapaktaki Görsel

Can Yayınları, Ayşe Hacıhasanoğlu tercümeli Karamazov Kardeşler kitabının kapağındaki görsel nedir, kim tasarlamıştır, kimi temsil etmektedir?

Kitabın Can Yayınları'nın sitesindeki adresi canyayinlari.com
Burda kapak tasarımını yapan kişi yazıyor fakat kapak tasarımcının aynı zamanda ressam falan olduğuna ihtimal vermiyorum.

Görseli kesip google görsellerde aradığımda karşıma sadece bu kitapla ilgili siteler çıkmakta. Kesilmiş versiyonunu da denemek isteyenler için duyuruya ekledim.

Bilgisi görgüsü olan arkadaşları göreve davet ediyorum.

kardeşlerden birini temsil etmek için çok yaşlı, baba için de fazla asil duruyor.
kapak tasarımcısı tabii ki ressam değil, kapağı düzenleyen kişi. resmi alıp kapakta kullanmak da buna dâhil.
kitaba ulaşabilirsen, künyede kapakta kullanılan resmin kime ait olduğunu da bulabilirsin.

google neden sonuç vermiyor ben de anlayamadım.
  • filteria  (25.07.17 14:27:46)
kesilmiş halini deneyince google sonuç verdi bende: www.ilyarepin.org

  • koruklu  (25.07.17 14:32:33 ~ 14:34:00)
@filteria kitap elimde mevcut. Duyuruda verdiğim linkten de kitabın bir kısmı incelenebiliyor, künye de buna dahil fakat görsel ile ilgili bir bilgi yok.
Googleın sonuç vermemesini bölge bazlı arama yapmasına bağlıyorum.
@koruklu haklı mıyım, nerden katılıyorsunuz?
  • do the flop guy  (25.07.17 14:37:03)
daha ne istiyorsun?

www.wikiart.org
  • scars dont fade  (25.07.17 14:43:55)
@scars don't fade daha bi'şey istemiyorum, beklediğim cevap geldi. Bi'şey istediğimi nerden çıkardın?

  • do the flop guy  (25.07.17 14:56:56)
@do the flop guy
bilmem ki, ben istanbul'dan vpn'siz, dns'siz bir bilgisayardan yapmıştım aramayı.

  • koruklu  (25.07.17 19:06:19)
acaba neden

  • do the flop guy  (26.07.17 18:23:19)