25.000'e Otomatik Araba

Selam,

25.000'e(yukarı bir kuruş çıkamıyorum :() otomatik araba bulunur mu? Sanayiyle vs çok muhattap olmayacağım şekilde...

www.sahibinden.com

Puntolardan memnunlar sahipleri. Ilk bunu arattim sahibindende bu ilan iyi gozuktu. Corsa ve punto ekseninde gitmek lazim. Km den ziyade cok geri gitmeyin yil olarak.
  • brad pitt  (25.07.17 13:18:36)
www.sahibinden.com şurdan seçin derim. otomatiği sorunsuz mu bilmiyorum ama aklıma fazla eski olmayan bi bu araç geldi.

  • hayati cozemeyen adam  (25.07.17 13:19:18)
www.sahibinden.com

al bi tane bu modelden, (bu ilandaki cok pahalı ama), paranda cebinde kalsın.
  • primetime  (25.07.17 14:52:25)
B sınıfı colt, polo, punto gibi araçalardan bulursun. bir arkadaşım 2001 civiv almıştı 27 civarına.

  • orpheus  (25.07.17 18:02:27)
Corsa önermem. Arkadaşımda vardı yazın hafif bir yokuş çıksın diye klimayı kapatmak gerekiyordu. Ayrıca hangi viteste olduğunu da göstermiyordu.

  • kumulatifvergimatrahi  (25.07.17 23:39:06)