ptt kadıköy posta dağıtım - kozyatağı civarı

merhabalar, bana bi kargo geldiydi, BEN EVDEYKEN zil çalınmamış, ya da olağanüstü bişi oldu o anda zil çalmadı bilmiyorum, kağıt yapıştırıp gitmişler.
kargo da kadıköy posta dağıtım merkezindeymiş, ordan alabilirmişim.
sanırım ikinci kere getirmiyorlar, telefonla ulaşamıyorum.

Buraya daha önce giden var mı? nasıl gidilir? çok sapa bi yere benziyor.

Otobus vs geçmiyor ordan ama küçükbakkalköy minibüsleri yürüme mesafesi kadar yakınından geçiyor yada 319 19 vs ye binip içerenköy durağında inip bir on dk yürüyeceksiniz dümdüz yada kozyatağı carrefourun oradan yürürsünüz ama yokus yukarı olur

  • hernezıkkımsa  (25.07.17 12:05:21)