cöp atiyorlar yaa :(

Küçükkuyu'da annemin yazlığına geldim. Bitisikte bir arsa var, ağaçlar filan var, ben kedi besleme yapıyorum orda. Evin dibi yani. Bir takım mahluklar çöp atıyor. Temizledim gene devam ediyorlar. Iyice emekli albaya bağladım, sinir oluyorum. 30 m. ötede çöp konteyneri var yaa. Ne biçim yaşam formları bunlar?
Arsanın sahibininde z.kinde değil gibi arabasını parkedip gidiyor.

Ne yapayım, buraya çöp döken esektir mi yazmalı illa ya? Evet takıntılıyım biliyorum :(

çok yazık :( belediyeye mail atabilirsiniz fotoğrafları çekerek. ya da belediyenin facebook sayfasına mesaj gönderebilirsiniz.

umarım bulabilirsiniz bir çözüm yolu.
  • ackapaackapaartema  (25.07.17 01:41:04)
Yazın bence ama kocaman yazın ciddi olsun. Belediyenin çözümü uzun sürer, isterseniz ona da fotolu bi mail atarsınız.

  • megalomaniac  (25.07.17 02:07:43)
Yazı olabilir, konteyneri çekebilirsin oraya tekerlekli ise.

  • bass solo take one  (25.07.17 04:26:15)
Askılı atlet giyin.Olay yerine git.Üzerinde "buraya çöp atanın anasını avradını k" yazılı karton mukavvayı eskimis elektrik direğine as.

  • hebanon  (25.07.17 10:47:04)
Buraya çöp atan, Fetöcüdür,"Hero"dur yazdım :) Çöp döken yok artık.

  • old possum  (28.07.17 00:18:55)
Hahaha çok iyiymiş, aklıma şu karikatür geldi gündeme göre uyarlamışsın:

i.hizliresim.com
  • goodz  (28.07.17 00:23:48 ~ 00:24:47)