bu vücut gelişimi normal mi?

www.instagram.com

şahsı tanımıyorum, fotoğraftaki tarihlerin arasında 1 sene var, bu değişim 1 senede mümkün mü? kolları ve göğüsleri dikkate alarak soruyorum, mümkünse bize de bi yol gösterin

mümkün.

tamamen kişiyle alakalı. ayrıyetten öyle aman aman bir vücutta değil, şu resim her şeyi açıklıyor;
www.instagram.com

uygun beslenme ve doğru çalışmayla bir yılda bu forma erişmek gayet mümkün.
  • mahone  (25.07.17 01:00:55)
1 senede daha güzel bir vücut mümkün, bunda bi gelişim yok zaten gördüğüm en saçma vücut, göğüsleri çok komik.

  • angelus  (25.07.17 01:02:19)
@mahone üstadım konuyla biraz alakalıyım, bahsettiğiniz fotoğraftan vücudun yağlı olduğunu anlayabildim ben. başka ne kastettiniz?

  • tamamhosdiyonda  (25.07.17 01:02:40)
Bu vücutta pek bi olay yok abi. Bacaklar çöp gibi duruyor. Aşırı define de değil. Kollar var işte onlar da bi yerden sonra hayatı pump yaşamaya başlamıştır. Bi de göğüs iyiymiş diğerlerine nazaran. Ayrıca el bilekleri baya kalınmış yanlış görmüyorsam. Genetik olarak da kötü bir durumda değilmiş galiba. Bro çalışsan bile 1 senede bu kolları yaparsın. Bence.

  • fyodor fyodorovic  (25.07.17 01:04:27)
@fyodor fyodorovic üstadım pump yaşamaktan kastınız nedir?

  • tamamhosdiyonda  (25.07.17 01:09:24)
hocam angelus un dediğini ben de düşünmüştüm ama uzatmamak için yazmadım.
yağdan ziyade, bu arkadaş sanırım bir yılda sadece kollara önem vermiş. göğüsler bir garip duruyor.

şu fotodaki sanki inanılmaz göğüsleri var gibi;
www.instagram.com

ama lakin ki öyle değildir. sarı şortli fotosu karın, sırt, kanat ve "göğüs" gelişiminin kötü/yetersiz/ya da biçimsiz olduğunu düşündürüyor bana. bacaklara değinmiyorum zaten.

edit. ayrıca poz vermek için pump yapmak ve kasılıp poz vermek ayrı bir olay. vücut normal şartlarda nasıl duruyor/görünüyor o apayrı bir olay.
  • mahone  (25.07.17 01:09:30 ~ 01:10:33)
@angelus üstadım pt desteği alma imkanım var, ozaman ben kaptırıyorum kendimi?

  • tamamhosdiyonda  (25.07.17 01:09:51)
Haftanın en az 4 günü güzel bi programla (Tercihen Full Body) çalışıp iyi beslenirsen çok daha iyi sonuçlar alırsın.

  • angelus  (25.07.17 01:12:27)
Pump derken yani antrenman sonu 35 set kol girip fotoğraf çekilince günlük hali ile aynı hacimde gözükmüyor arkadaşlar genelde. Düzenli kas kütlesi kazanmak değil de kısa süreli tatminlerin adamları sevgili pumpbear lar :d fotoğraflarına baktım çoğunda da kasılmış. Vücudu bi de salik görmek lazım. Full body de patlar bence bu arkadaş. Sen de kaptı kendini ama bu arkadaşı örnek alma. Full body çalış. Üst taraf kalk gidelim derken bacaklar bok yeme otur demesin.

  • fyodor fyodorovic  (25.07.17 01:14:46)
sözlük karşılığı supermenemen, ona ulaş...

  • late viper  (25.07.17 01:24:52)
@angelus tercihen full bodyden kastınız nedir üstadım

haftada 4 gün, tüm bölgeleri çalışmak mı?
  • tamamhosdiyonda  (25.07.17 01:26:43 ~ 01:27:19)
Onun da çeşitleri var. Sadece temel egzersizleri alan 5*5 antrenmanları da olur ya da her bölge için bir ya da iki hareket seçtiğin aynı antrenmanda tüm bölgelerini çalıştıracağın antrenmanlar da olur ama yapmaman gereken şey izole çalışmak.

  • angelus  (25.07.17 01:32:12)
1 senede çok daha iyi vücut yapılabilir elbette.
arkadaşı sırf yermek için söylemiyorum sırt çalışmıyor, bacaklar çöp sadece kol ve göğüs var. kendini kasarak yürümesi, sağını solunu kasarak foto çektirmesi de ilginç :) sal kendini hocam bir de öyle görelim yağı, hacmini :)
1-2 takviyeyle daha estetik, fit vücut yapılabilir.
eğer bu spora başlamak gibi bir niyetiniz varsa tavsiyem bacak idmanını en baştan huy edinip öyle devam etmeniz. vücuttaki en büyük iki kas grubu gluteus maximus ve Hamstrings bacaklarda bulunur. salgıladığı horman sayesinde büyümeye yardımcı olur.
  • piratepedia  (25.07.17 01:42:03)
@piratepedia takviyeden kastınız nedir üstadım

  • tamamhosdiyonda  (25.07.17 01:47:51)
5×5 gir işte usta.

  • fyodor fyodorovic  (25.07.17 01:49:04)
@fyodor fyodorovic her gün 5 bölge birer hareket? doğru mu anladım

  • tamamhosdiyonda  (25.07.17 01:52:05 ~ 01:53:47)
şahsen bu vücutta extrem değil normal bir gelişim dahi göremiyorum sadece eskiye nazaran yağlı da olsa bi kütle kazanımı olmuş .

  • guglicio  (25.07.17 01:59:15)
5 tekrardan oluşan 5 set.

  • fengari  (25.07.17 02:10:55)
>gluteus maksimus bacakta bulunur
drolls drolling drolleys

Beş yumurtayı beş bardak sütle çırpıp çiğ çiğ içmeye bb camiasında 5x5 denir. Beslenme önemli.
  • kargn  (25.07.17 03:08:07)
Kafanı sadece kola ve göğüse takarsan böyle olur. Ama bence böyle olmaya çalışma.

  • arnold schwarzeneger  (25.07.17 10:34:16)