uyku tulumu, mat, yastik nedir, nasil alinir?

Arkadaslar 11 gun kullanacagim bu uyku tulumu, yastigi ve mati, bir cadirda kalacagiz.

Agustosun ilk iki haftasi Urdun yakinlarinda kamp, dolayisiyla cok sicak olacak.

Tulum, mat vb alirken nelere dikkat etmeliyim? Nereden almaliyim.

Bir daha uyku tulumu kullanmam zannediyorum, en ucuzunu alsam, olur mu?

Tesekkurler?

Bir daha kullanmayacaksanız Decathlon'dan hem kaliteli hem de uygun her şeyi halledebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde yoksa internet sitesinden alabilirsiniz.

  • sincapyemeyin  (25.07.17 00:38:57)
Arpenaz2'nin yazlık olanı var dekathlon'da, dışı gümüş renkli, o işini görür. Uyku tulumu alma, şişme yatak, şişme yastık ve pike al. Bir de ufak çadır lambalarından al, tamamdır.

  • manuel mandalina  (25.07.17 00:39:03)
O sicakta tulumu ne yapacaksin,direk mat al yeter yada manuelin dedigi sisme olanlardan al.

  • duptıs  (25.07.17 00:42:26)
sisme yatak vs onlar da Decathlon'dan bulunabilir saniyorum?

  • damba  (25.07.17 00:43:21)
Sisme yatak decathlonda var ve uyku tulumuna gerek yoj o kadae sicakta.

  • red g  (25.07.17 02:26:14)