[]

Sultan papağanı sahiplendiriyorum

Arkadaşlar merhaba. Bir adet vahşi sultan papağanı sahibiyim.papağanımın adı tırrek aksjs bizim evde bir adet kedi var ve papağan pek kafes dışına çıkmayı sevmiyor bu yüzden. Bizim evde sürekli kafeste kapalı ve yaşam alanı çok kısıtlı. Onun için çok üzülüyorum. Bu yüzden geniş ve güzel bir evi ya da evinin bahçesi bulunan bir arkadaşa papağanı ücretsiz sahiplendirmek istiyorum. Tek ricam evinizin resmini göndermeniz. Kafesini suluğunu yem kabını yemini hepsini vereceğim. Minik bebeğim hiç hastalık geçirmedi. Turp gibi:)
 
Etfmrg@hotmail.com a mail atabilirsiniz


  • etfalmorgu  (24.07.17 22:32:12) 
Hangi şehir ?


  • Fusha  (24.07.17 22:47:00) 
İstanbul pendik. Siz ne taraftasınız


  • etfalmorgu  (24.07.17 23:36:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.