[]

blues müzik

selam,

bir çok blues karışık albüm indirdim ama genelde çok eski blues'cuların eski kayıtlarından oluşan karma şarkılar bulabildim.

aşağıdaki şarkılar tür olarak blues olarak geçiyor ama bunların özel bir ismi varmı? mesala white blues, atıyorum love blues falan gibi.

www.youtube.com

www.youtube.com

bu türde aşk kokan blues şarkılar, blues'un hangi türüne girer?

 
Blues ballads diye aratırsan tam karşılığı olmasa bile beklenti karşılanır.


  • goodz  (24.07.17 21:31:55) 
Böyle bir tür yok. Yani her müzisyenin neşeli ya da üzgün eserleri var. Teorik olarak bakarsan bunlar minör blues oluyor. Ama öyle bir tarz yok.

Gary Moore dinle. Paso bayık paso bayık.
  • alperz  (24.07.17 21:37:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.