film sorusu

bir grup astronot uzaya yollanır, sonra kaybolurlar, sonra baya zaman sonra ortaya çıkıyo, sonra bakıyolar ses kayıtları falan çok acaip, meğer cehenneme gitmişler, gemiye can gelmiş, videolarda birbirlerini falan yiyomuş astronotlar .. sayko bi filmmiş böylesine ,
nedir bu film

Event Horizon olabilir.

  • arche  (21.01.10 05:05:05)
Öyküsü tam öyle olmasa da kesin Event Horizon bu.

  • jesterdvine  (21.01.10 09:29:29)
Hatta,

"Yıl 2047, yedi yıl önce araştırma için güneş sistemimizin dışına gönderilen ve kaybolan 'Event Horizon' adlı uzay gemisini bulmak için bir kurtarma gemisi uzayın derinliklerinde yola koyulur. Araştırma ekibi kazazedeleri ararlarken korkunç sırlarla yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Kazazedelerin ve 'Event Horizon'un taşıdığı sır tüm gemi personelinin o güne kadar yaşamadığı bir vahşeti yaşamasına neden olacaktır.

Oyuncular

Laurence Fishburne, Sam Neill, Kathleen Quinlan, Richard T. Jones "

betaplayer.dailymotion.com
  • jesterdvine  (21.01.10 10:24:15)
hakkaten oha, ben bu filmi nası atlamışım? lan hakkaten yaşlanıyoruz be...önceden örümcek hisleri gibi hissederdim bi bilim-kurgu filmi piyasaya çıktığında:(

  • trawmatolog  (21.01.10 18:50:12)