setcard'i nakite cevirme

Sirketimin verdigi yemek karti olan setcard'ta bi hayli para birikti. Nakit ihtiyacim da cok fazla. Komisyonunu alarak bu isi yapabilecegim bir mağaza/market biliyor musunuz? Ya da bir ongrencinib mesela ev alisverisinde kullanmasi icin karti verebilirim. Bana geri %10 az verir vs.
Bu çözümlerde yardimi dokunabilecek olan var mi?

burger king ve mcdonalds'ın önce kuryelerine sonra kasiyerlerine söyle. %90'ı bu işi yapıyor :)

  • Tears of Devil  (24.07.17 14:25:49)
Aa ciddi misin

  • lost aci soyler  (24.07.17 14:26:51)
Dominos pizzacılar da yapıyor. Evine pizza söyle kapıda sor bakalım ne diyecek.

  • nuevo  (24.07.17 14:27:50)
tabi yav. adamlar buradan para kazanıyor, müşterilerin nakit verdiği siparişi o karttan çekiyorlar sonra. senden de %10 komisyon alıyor, kâr'ı o işte.

  • Tears of Devil  (24.07.17 14:28:20)
Adam kac para icin yapiyor bunu. 400 tl desem 350 tl nasil bulup getirecek bana?

  • lost aci soyler  (24.07.17 14:28:57)
bizzat dominos ya da mc de bunu yaptırdınız mı ?

  • oscar  (24.07.17 14:30:11)
He bi seferde degil. Parca parca

  • lost aci soyler  (24.07.17 14:30:16)
Burger dominos'tan ziyade setcard multinet falan geçen mahalle arası bakkal market, esnaf lokantası tipi yerlere sor. O tip yerler yapar. Adam tüm bakiyeyi çeker kartta , %10-15 komisyonla sana verir nakit.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.07.17 14:38:34)
bizzat yaptım. hatta multinet kartım bende bile değildi, kuryede duruyordu kart. aybaşı paramı getiriyordu :)

400 tl den 40 lira keser, 10 tane böyle kart gelse ayda 400 lira para eder. bu 400 lirayı elde etmek için hiç bir çaba sarf etmiyor ama :)
  • Tears of Devil  (24.07.17 14:39:00)
Ya mahalle arasi bakkalim dedi ki ben setcardtan odemeyi 6 ayda aliyorum. Benim icin cok anlamsiz

  • lost aci soyler  (24.07.17 14:40:26)
benim de restoranım var da, kuryenin bunu tek yapması imkansız. işin içinde restoran müdürü de var ve nitelikli dolandırıcılığa giriyor bu. size tavsiyem kesinlşkle bir daha yapmamanız, tespit edilir de ki edilir sizin de başınız yanar. ben multinet sodexo gibi firmalara çekim üzerinden komisyon ödüyorum çünkü, nakit çıkışı yapılıp girdi olarak multinet oluyor. akşam hesapları alırken bunun açığa çıkmaması imkansız, belli ki restoran müdürü ile danışıklı dövüş. iş denetimde illa bulurlar bu olayı

  • oscar  (24.07.17 14:47:07)
Ahaha sizle konusurken yemek yedigim restorana sordum, kasiyer cocuklar hallederiz abla diyip cat diye bozdular ya la. Valla super oldu :)

  • lost aci soyler  (24.07.17 15:13:18)