[]

sözlükte en çok takip edilen başlıklar

sözlükte "en çok takip edilen başlıklar" ı nereden görüyoruz ? var mı öyle bir teknoloji ? 1-2 başlık açılmış yine sözlükte ama pek bir şey yok içinde. mesela debe gibi olacak:

1- öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler. 7000 kişi takip ediyor
2- yaran facebook durum güncellemeleri 5000 kişi
3- ...........

gibi.

ayrıca toplamda en çok favori almış yada beğenilmiş entry listesi var mı aynı şekilde listeli. ben bulamadım. (örnek (git: eksisozluk.com) nin ilk entry si 7700 küsür favori almış önemli bi enrty ama benim yıllardır haberim yok)

sanki 8-10 sene önce vardı böyle birşey de kalktı gibi hatırlıyorum.

 
yillara gore aciklaniyordu o sanirim. 2016 nin en cok begenilen entrysi , en cok favorilenen entrysi gibi


  • invaders must die  (24.07.17 13:29:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.