[]

nerelerdeki evlere erasmus öğrencisi bulabiliriz

merhaba. istanbul anadolu yakası için soruyorum. bi sene kadar yanıma ingilizce pratik yapabileceğim erasmus öğrencisi almak istiyorum. hangi semtler tercih edilir. hazır evimi değiştirecekken o taraflardan ev tutayım diyorum. ev baktığım yerler daha çok kozyatağı göztepe hattı.
not olarak üsküdar'ı da ekliyeyim. 
Kozyatagi zor da goztepe gayet de olur/oluyor. Ama minibus yolu yakini olmali.


  • kuehles blondes  (24.07.17 01:29:21) 
çok ümitlenme derim o konuya. bir arkadaşım bu işten yürüyordu baya ama malum ülkenin durumu sebebiyle pek erasmus öğrencisi kalmamış istanbul'da bile zorlanıyormuş hatta rastgele birilerini bulmuş mecburen.

arkadaşım beşiktaş'ta bu arada eskiden baya rahatmış.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.07.17 01:32:47) 
Kadıköy merkez son zamanlarda çok revaçta.


  • green knight  (24.07.17 02:37:59) 
Arap öğrenci bulursun ancak erasmuslu öğrenci kalmadı


  • fasulyek  (24.07.17 02:52:29) 
Bulursan en rahat beşiktaşta bulursun bence de


  • klar  (24.07.17 03:22:07) 
Yel degirmeni kadikoy. Orada bak


  • ykyt  (24.07.17 08:02:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.