[]

Edirne'de kalacak yer tavsiyesi

Edirne'de aile icin kalinabilecek, temiz ve makul fiyatli bi otel tavsiyesi var mi?




 
aile ve temizlik okey ama makul fiyat kişiden kişiye göre değişebilir kanımca. rys otelde gecelik 150-200 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam orayı önerebilirim. ayrıca çarşıda antik hotel var fiyatını bilmiyorum ama rys ayarındadır. bu arada öğrencilerin normal dönemde kaldığı ama onun dışında belirli dönemlerde konaklanabilen unisite diye bir yer var. orası da çarşıya yakın ayşekadında sayılır. onun fiyatları makuldür diye düşünüyorum. bir de kalavera otel var makul fiyat seviyesinde.


  • golgi aygıtı  (23.07.17 21:12:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.