ukrayna rotası...

sevgili ukraynalılar...

rotaya bir bakıp eklenmesi ya da çıkarılması gereken yerleri, sürelerde yapılabilecek değişiklikleri söyler misiniz?

herson (1 gece)
odessa (3 gece)
ternopil (1 gece)
ivano-frankivsk (1 gece)
lviv (3 gece)
kiev (3 gece)
kharkiv (2 gece)
dnipro (1 gece)

bundan ayrı olarak:

1- odessa'dan kişinev'e gitmekle gitmemek arasında kaldık. sizce ne yapalım?
2- ulaşımı galiba trenle sağlayacağız. tren biletleri gitmeden satın alalım mı? bu şekilde de elimiz bağlı olacak, hep bir yerlere yetişmeye çalışacağız gibi geliyor.
3- otobüsle ulaşım nasıl? var mıdır bir internet sitesi?

2. Soruda dedigin gibi hep bir yerlere yetisecekmis gibi seyahat etmeyi hic bir zaman mantikli bulmadim.burada gordugumde yapabileceginiz tek sey check in.ukrayna da ne gordunuz diyene iste tren,tren gari,otogar diyebileceginiz bir durum ama plan kesinlikle degil.

Uyu,uyan,tren garina git trene bin,yasasin geldik,yemek,yorgunuz,yat,uyu,uyan tren,boyle bir sey olmus.

Daha fazla eklemeyin ,cikartin.
  • duptıs  (23.07.17 17:58:56)
Ukrayna içi en iyi ulaşım trendir. Otobüs kullanan yok orada :) Biletleri gidince alırsınız.

  • eazy  (23.07.17 19:55:48)
odessaya geçtikten sonra her sabah başı onlar otobüs diyor ama dolmuşları var kişinev e giden sıkıntı olmaz ben öyle yapmıştım. kievden trenle on üç saat odessa yapıp oradan kişinev e geçmiştim. ukrayna içi olabildiğince tren mecburi. en görülmesi gereken yerlerse bu listeye bakınca odessa lviv kharkiv ve kiev. gerisini çıkarabilirsiniz özel bir sebebiniz yoksa eğer.

  • rhoda  (23.07.17 20:22:07)
valla lviv'e 3 gece çok
bu listeye rivne-klevan daki aşk tünelini ekleyin.

  • basond  (23.07.17 20:57:38)