Android pdf önerisi yardım,tavsiye

Arkadaşlar yeni androide geçtim ve elimde bazı dökümanlar var,
Bu dökümanları açarken başlıklarını tam okuyabilmem gerekiyor ancak pdf olacak açtığımda başlıkların ilk kısımları yazıyor kalan kısımları yazmıyor örnek resim:prntscr.com

ben istiyorumki o ... kısım olmasın tam şekilde o pdf başlığını okuyabileyim.

Önereceğiniz bir pdf reader varmıdır? Bir kaç değişik PDF programı yükledim ama sonuç alamadım. Adobe'nin birkaç versiyonu falan yemedi.

İOS da sıkıntısızdı ama ANDROİD de sıkıntı yaşıyorum tavsiye programınızı bekliyorum.

repligo pdf reader.

play store'da bulunmuyor artik ancak apk'sini bulup kurabilirsiniz. kullandigim en iyi pdf reader.
  • psiren  (23.07.17 18:32:51)
@psiren nereden bulabiliriz bir önerin var mı?

  • basond  (23.07.17 18:56:52)
moon+ reader'ı bi deneseniz? tam emin değilim ama o sıkıntı yoktur diye düşünüyorum. Ayrıca e kitap okumak için de harika bi program her şekilde elinizde bulunması iyi olur

  • nundu  (23.07.17 19:04:08)
moon+ güzel işime yaradı ama 30 gün deneme sürümü diyor ücretsiz bir app varsa daha şükela olur. :))

  • basond  (23.07.17 19:15:33)
www.apkhere.com
burdan indirmistim ben. apksini indirince bir yere kaydet istersen. drive olur dropbox olur. daha sonra da lazim olabilir.

  • psiren  (24.07.17 00:15:54)