Türkiye'de Porno Sektoru

Arkadaslar turkiyede porno filmleri neden cok kalitesiz.
Ciddi bir sikinti var.
Ben porno film cekmeyi ciddi bir sekilde dusunmeye basladim.
Yasal acidan cok buyuk sorunlar mi var da bu kadar kalitesiz sektor acaba?
Estetik ve kaliteli bir film cekebilirim diye dusunuyorum.
Oynayacak bir kadin bulurum belki ama ne gibi sorunlar cikar bilmiyorum.

yasal engelleri geçersek. porno filmde oynamış bir kadının türkiyede hayatını devam ettirme şansı yok.

  • orpheus  (21.07.17 22:14:19 ~ 22:16:04)
amerika'da şirket kurup türk oyuncular oynatabilirsin.

  • Goldstein  (21.07.17 22:30:06 ~ 22:30:36)
@Goldstein sanirim mantiklisi bu; isi yurtdisinda yapmak

  • bir tane daha yiyeyim sonra birakicam  (21.07.17 22:35:56)
marc dorcel gibi yapımların olacaksa aktör olurum hocam. bi telefona bakar. kalacak yer-yemek versen yeter.

ek: hatta düşündüm de yemek vermesen de olur. ot yerim ben.
  • cemiyetin ünlü siması  (21.07.17 22:48:17 ~ 22:55:19)
Marc Dorcel gibi yap yapacaksan <3 türkiye'de ne kaliteli olmuş ki porno olsun

  • fragile lady  (21.07.17 22:51:42)
kurgulu pornonun milliyeti mi var yahu? ama amatör öyle mi?

  • sameidiot  (21.07.17 22:54:01)
Turkiyede en onu acik meslek pornoculuk aslinda. Bir baslayabilsek cok kisi ekmek yiyecek. Ama yasalar yolu tikiyor.

  • bir tane daha yiyeyim sonra birakicam  (21.07.17 23:11:05)
misaki milli sınırları içerisinde üretimi yasak, satışı pazarlanması ile ilgili de regülasyonlar var.

çekilmiyor mu? çekiliyor
yasal mı? değil.
yakalanırsan oyarlar mı? oyarlar.

Türkiye şartlarında oyuncu/aktör/pornocu bulunabilir, canlı kemara yayınları yapan çiftler, kişiler mevcut onlarla anlaşılabilir ancak sorun bu tür kişilerin (ve tabii ki izleyicilerin) güzel resim verebilmek için eğitmek lazım, porno bizde .ikiş .okuş görüldüğünden bedene saygı duyulmuyor.

ecnebi memleket sınırlarında ise yapabilirsin tabii ki ancak o ülkenin kanunlarını (hem ticaret hemde porno sektörü özelinde) iyi araştırman lazım.

şu anda ecnebi memleketlerde performans sergileyen bir kaç profesyonel abi/abla mevcut zaten.

he birde hatun bulmak kolay da erkek bulmak zor, erkekler iş gerçeğe dönünce yan çiziyorlar.

çok edit yaptım: usa'da bir stüdyo 5.000$ mı ne karşılığında 1 haftalık eğitim veriyordu, nasıl çekilir, ışık, kamera, set hazırlığı, oyuncu hazırlığı, post prodüksüyon vs. bir adet de film çekiyorsun hepsinden sonra.

bazı firmalar da (fine girls vs. gibin) after shooting yada behind the scene gibi şeyler yayınlıyorlar, çekimin nasıl hazırlandığı vs. ile ilgili olarak, ince bir kendini eğitme yoluna gidebilirsin onları izleyerek. iyi bir yapımda 10 ila 15 kişi çalışıyor çünkü.
  • selam  (24.07.17 02:41:56 ~ 02:49:20)