[]

Avrupa'da Ucuz Tatil Mekanları

Hafta sonu kaçmalık ülke ve şehirler arıyoruz eşimle.

İsveç'te yaşıyorum, vize dert değil, polonya, çekya, Bulgaristan, romanya vs. Gidip görmüş arkadaşlar varsa önerileri bekliyorum.

Stockholm, Göteborg vb bir yerlerden uçacağımızı hesaba katarak maksimum 2-3saatlik uçuş yapabiliriz çok fazla uzaklara göndermeyin lütfen :) bir de iskandinavya olmaz arkadaşlar otel, yeme içme, toplu taşıma ağır pahalı.

 
polonya ve çekya iyidir,
krakow - prag

  • luchetti  (21.07.17 20:38:03) 
Çernobil nasıldır? Gidip göresimiz var ama, bilgisi olan var mı?


  • bos gezenin bos ustasi  (21.07.17 20:54:36) 
Belgrad. Markette 33lük biraların 1 liraya geldiğini hatırlıyorum. Toplu taşıma bedavaydı zaten.


  • Mcfly  (21.07.17 20:59:35) 
İsveç'te yaşıyorsanız her ülkeye kaçamak yapabilirsiniz. Ama Çernobil aklıma en son gelirdi herhalde :) Avusturya Alpleri, Süd Tirol, Bayern eyaleti Almanya, ne bileyim yine Almanya Kuzeyi olabilir. Zevkinize kalmış


  • burya  (21.07.17 21:01:06) 
ekonomik olarak cok rahat degiliz o nedenle 2000 kron alti bir seyler bakiyoruz acikcasi. cok bunaldik aslinda tatil bile yok ama hafta sonu belki cumadan pazartesiye esneterek bir seyler yapabilirim.


  • bos gezenin bos ustasi  (21.07.17 21:11:13) 
(bkz: kotor)


  • Bruce  (21.07.17 21:11:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.