[]

Geçiş İhlali Sonrası İnternet Şubesinden HGS

10 gün önce henüz HGS takılmamış araçla köprü geçmiştim. HGS almayı unuttum arada. Bugün netten başvuru yapsam, 15 gün içinde HGS satın almış kabul edilir mi, yoksa HGS etiketim basılana kadar geçen zamanla işi riske atmış olur muyum?
 
PTT'ye gidince direkt alabiliyorsun diye biliyorum. Basılmasını beklemiyorsun.

Bir de geçiş ihlalinden sonra 7 gün içinde HGS alırsan ceza yemiyordun eskiden. 15 gün mü olmuş?
  • himmet dayi  (21.07.17 09:51:21) 
o sisteme sadece ptt müdahale ediyor. ptt ye git direk al plakayı işlet otomatik düşer.


  • mikahakkinen  (21.07.17 10:48:55) 
himmet dayi; evet, 15 gün artık.


  • arnold schwarzeneger  (21.07.17 11:08:15) 
ptt anında hgs veriyor


  • oscar  (21.07.17 11:17:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.