[]

Mecidiyeköy Tavsiye Kasap

Merhaba,

Mecidiyeköy'de tavsiye edebileceğiniz bir kasap var mı?
Zincir marketlerin etleri bu civarda son derece kötü.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

 
gayrettepe de florence nightingale e yakın migrorsun karşısında Ertan kasap vardı. ben baya memnundum.


  • fosforlu cevriye  (20.07.17 11:29:02) 
ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını. geçen senelerde gurme bir dergiye çıkmış, kasap fethi'yi denemiştim ama antrikotları cidden iyi değildi.

Güvenilirlik açısından bi süredir mecburen profilo avm içindeki migros'tan alıyorum etlerimi, orası da çok istikrarsız 3'ü geçmez iyi et yemişliğim.
  • tmm  (20.07.17 11:30:02) 
gülbağda alim et var. etleri çok başarılı.


  • benaslinda  (20.07.17 11:30:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.