Büyükada haric

Büýükada haric diger adalarda bisiklet kiralaniyor mu?Kücuk bir yer olsun istiyoruz iyice kesfetmek icin.Fayton olmayan ada var mı?

Hepsinde kiralaniyor da kiraladiklari bisikletler cok kotu durumda olabiliyor... lutfen frenini, zincirini (pasli/passiz vb) ve fren tellerinin sikiligini kontrol edin.

Bi arkadasim arkadasinin basina olsabilecek en ekstrem olay geldi, adada kiraladigi bisikleti surerken dusuyor,
Duserken de sorunlu bir fren teli kasigini kesip damari tutturuyor filan... kotu yani.
  • kuehles blondes  (20.07.17 00:14:58)
kuehles + 1
Bir kere Heybeliada'da kiralamıştım ve şansıma ön freni iyi tutmayan bir bisiklet gelmiş. Aynı zamanda, ayağımı burkmuştum ve yeni iyileşiyordum. Adanın yokuşlarından birinde fren hepten tutmadı ve git gide hızlandım. Karşımda da kayalıklar falan var hep. Ciddi ciddi 'Öleceğim galiba' dediğim bir andır. Sakat ayağımı yere sürüp ayakkabımı sürte sürte yakarak durabilmiştim. Hala 'Nasıl ölmedim' diye düşünürüm. Alırken iyi kontrol edin.

  • aychovsky  (20.07.17 00:19:42)
gerçekten çok kötüler, sorunsuz olsalar bile o yokuşlarda ağlatabilir sizi. bence beşiktaş veya kadıköyden kiralayıp gidin. geçen sordum beşiktaş bike and outdoor saatlik 10 günlük 40 dediydi. gayet makul bence adadakilere kıyasla

  • foseptik çukuru  (20.07.17 00:58:01)