Parmağıma ne oldu?

Havuzda kenarda dinleniyordum. Parmaklarıma bakıyordum hatta o anda, birden bi batma hissettim parmağımda. İnanılmaz acıdı, ama ilginç olan arı falan hiçbir şey sokmadı o an zaten parmağıma bakıyordum. Hemen buz tuttum. Biraz şişti, orada iğne batması gibi iz var. Parmağım biraz uyuştu ve koluma kadar hafif sızlıyor. Tam orası da çok acıyor.

Hastaneye gitmeme gerek var mı?

Çok enteresan bir şekilde ayağıma siğil bulaştığı zaman bunu bire bir hissettim. Antrenman yaparken ayağımın altında bir batma hissettim. Hatta bir şey mi battı diye uzun uzun inceledim. Bir hafta sonra aynı noktada siğil çıktı. Sonra ilaçla geçti. Havuzdan virüs kapmış olabilirsiniz. Ama bende uyuşma vs. olmamıştı. Batma izi görülüyorsa farkında olmadan bir yere çarpmış olabilirsiniz. Şişme varsa arı sokmuş olabilir. Havuza ölü arı vs. düşebilir.

  • dissendium  (19.07.17 20:59:03 ~ 21:01:55)
Kolun kopunca git yaa, acele etme.. acilen hastaneye pls! Geçmiş olsun.

  • manuel mandalina  (19.07.17 21:33:25)