[]

Kadıköy Kiralık Ev

Sevgili Galyalılar,

Anadolu yakasında Kadıköy'e taşınmayı düşünen işi gücü yerinde er kişileriz. Bu ilçemizde eli yüzü düzgün 3000 lirayı geçmeyecek 3+1 bir daire aramaktayız. Emlakçı ile uğraşmaktan imtina ediyor, ev sahiplerinin dalavereleri ile başımızın fazlaca ağrımayacağı bir daire kiralamak istiyoruz. Bu noktada evini değiştirecek veya bak sayın duyuru sahibi şurada şükela bir ev var diyen duyuru ahalisinin öneri ve tekliflerini kulaklarımızı açıp beklemekteyiz.

Buldurursunuz:)

 
kadıköy merkez mi kadıköyün semtleri mi?(bostancı-suadiye-erenköy-göztepe gb)


  • jamswety  (19.07.17 19:29:48) 
Açıkçası merkezde ve semtlerinde tekliflere açığız. Üsküdar sınırlarına veya Maltepe'ye doğru da olabilir.


  • X-ritch  (21.07.17 22:35:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.