Android telefon önerisi

Lg g4 telefonum az önce ikinci defa bootloop olayına girdi. garantisi de bitti bu sefer. bu sorun da anakart değişimiyle falan çözülüyor. 200-300 lira verip yeni bir anakart alıp, bir sonraki bootloop seansını beklemektense, istemediğim halde yeni bir telefon almaya karar verdim.

Telefonla çok iç içe olan biri değilim. Whatsaap, youtube, spotify, temel olarak kullandığım uygulamalar. Sosyal medyayla pek işim yok. Yani müthiş fotoğraf çekmesine falan gerek yok. Bir telefona da öyle 3 bin tl vermek istemiyorum açıkçası.

Anroid telefon almayı düşünüyorum. Fakat uzak kaldım bu telefon piyasasına. Hangi marka ve modellere yönelmeliyim?

Xiaomi'nin iyi olduğuna dair yorumlara rastlıyordum burada. Ama hangisi benim için daha iyi olur? Hangi modellere bakmalıyım, hangilerinden kaçmalıyım?

Teşekkürler şimdiden.

distribütör yok / ithalatçı garantisi yeterli diyorsanız xiaomi listenin başına gelir.
2000tl seviyesinde xiaomi mi6 şu an amiral gemisi diye tabir edilen telefonlar ile aynı seviyede. bir alt seviyesinde mi5s ve mi5s+ var bunlarda 1200-1500 arası

ama yetkili servis vs olsun derseniz 64gb 4gb ramli asus zenfone 3 1500 tl
  • angelofdeath  (19.07.17 17:43:53)
  • baharat  (19.07.17 17:59:39)
zenfone 3 64 gb yapıştırın gitsin. şu an piyasada bu fiyatlardaki en iyisi bence. xiaomi de iyidir ama garanti olayı çok problem. ithalatçı garantisi firmasına bağlı, tamamen şans işi bence. zenfone 2 aldırmıştım zamanında 4 akrabama birden. 2-3 de hepsi de çok memnunlar. 2-3 yıldır en ufak bir problem yaşamadan kullandılar.

  • golgi aygıtı  (19.07.17 18:12:24)
lenovo p2 aldım, mutluyum

  • mirty  (19.07.17 18:14:45)
Samsung a7 2017

  • freebird5406_2  (19.07.17 19:56:07)
2 3 gün telefon kovaladım. araştırmadığım telefon kalmadı. huawei p9 2000tl al hiç düşünme yeni aldım.

(git: www.youtube.com

samsung a yanaşma müşteri memnuniyeti iyi ancak telefonlar kronik sıkıntılı lg kullananlarda da memnuniyet oranı düşük eğer 1800-2000 arası arıyorsan sony xa1 ultra yada huawei p9 1500 altı arıyorsan seçenek çok.
  • mikahakkinen  (19.07.17 20:34:57)