Duyurudan birini rüyada görme bölüm 2

www.eksiduyuru.com
Evet bir devam filmi niteliğinde bir rüya oldu. İlkinde üniversite yemekhanesinde sıradayken yanıma gelmişti, şimdi derste ben ona pizza ısmarlıyordum. Ama tabi bu sefer kim olduğunu biliyorum. Şimdi bu bilinçaltı bana yine ne yapmaya çalışıyor? Önceden başla şeylerden kendisiyle pek iyi anlaşamıyoruz gibi. Dün pizza almak isteyip de sonradan vazgeçtiğim için mi oldu? Pizza lobisinin bir işi var mı bunda?

evet.

  • zgrydn  (19.07.17 08:57:44)
Bilinçaltın sana, sen de ufak ufak duyurudaki hanımefendiye yol yapıyorsun.

Buradan ilişki başlarsa bilinçaltın bize pizza ısmarlasın ^^
  • chicha  (19.07.17 11:28:07)
@chicha bence o pizza işini unutalım, olacak bir şey değil :)

  • clones  (19.07.17 12:15:44)
Evet merakla bekliyoruz bir sonraki rüyayı.

Bilinçaltına buradan kahve içme sinyali göndereyim de bir hayrım dokunur belki :)
  • chicha  (19.07.17 13:08:31)
abi bunu buraya yazacağına direkt mesaj atsana, görmez falan, emeğine yazık. ya da söyle biz iletelim.

  • Bruce  (19.07.17 14:21:09 ~ 14:21:31)
Görse bile anlamaz zaten, ki zaten anlaması için yapmıyorum. Diyeceksin ne için yapıyorsun? Hiçbir fikrim yok. Bu yüzden gerek yok mesaj olayına.

  • clones  (19.07.17 14:39:49)