[]

spor salonunu eve taşımak

salona gidiyorum ama tiksiniyorum deyim yerindeyse spor salonu mantığından. (avm'de, görece orta üst seviye bir salon)

şimdi genç ve fit demiş ki evde spor için dambıl seti, barfiks barı ve mat yeter. ben yanına bant veya eliptik bisiklet almayı da düşünüyorum. sadece fit ve kondisyonlu kalmayı amaçlayan, hacimle işi olmayan biri için bu aletler yeterli midir? bunlarla şuranı çalıştıramazsınız diyeceğiniz bir bölge var mı?


 
Ben de aynısını acısı ayarlanır bench ve dambil setiyle yapacağım çok yakında. Hacim hedeflemedigimden olum gibi geliyor o salon bana.
Bench önemli, onu da düşün.

  • filteria  (18.07.17 22:31:03) 
1 yıldır falan evde yapıyorum. salondakinden daha iyi sonuç aldım. bench sehpası yok. 2 tane büyük yastığın üstüne yatıp dambılla göğüs çalışıyorm. barfiks barı çok önemli, birçok bölge çalıştırabilirsin. sadece dambıl seti ve bar ile iyi yerlere gelebilirsin.


  • diffarentiationation  (18.07.17 23:30:46) 
Barfiks barın da olursa bir şeyler yaparsın.


  • arnold schwarzeneger  (19.07.17 08:59:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.