[]

jeilbreak ve icloud şifresi

benim köylü bir arkadaşım sırf hava atacağım diye İphone almış, ilk kurulumda verdiği maili ve şifresini hatırlamıyor. Sonra İphone Bul aktif etmiş daha sonra şimdi telefonunda icloud kaldırmaya calisiyor.

Merak ettiğim ben bunu jeilbreaklesem icloud hesabı pasif olur mu? Yani kaldırabilir miyim önceki icloud hesabını.


 
yapabileceğiniz tek şey faturasıyla apple'a başvurmak. onlar kaldıramazsa sizin yapabileceğiniz hiç bir şey yok. yedek parça olarak satabilirsiniz anca.


  • mr.goodcat  (18.07.17 20:30:24) 
Anladığım kadarıyla Jeilbreak ile olmuyor değil mi?


  • security  (18.07.17 21:01:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.