[]

ileri seviye google drive sorusu

günlerdir araştırıyorum ama bulamıyorum belki bir umut buraya da sorayım dedim.
google driveda bir videom var. onu kendi sitemde playerla oynatmak istiyorum ama generate ettiğim linklerde ip restriction oluyor. birileri script yazdık bu iş için falan demişler ama çalışmıyor onlar da.
uzman birisi var mıdır bu konuda yardım edebilecek?


 
drive tarafını bilmiyorum ama youtube'a yükleyip, public erişimi kapatıp sadece link üzerinden erişimi açsan işini görür diye düşünüyorum.


  • skoofer  (18.07.17 18:17:55) 
evet o da bir seçenek ama her seferinde youtubela uğraşmak istemiyorum direk linki paylaşabilmek istiyorum.


  • sta  (18.07.17 18:43:12) 
yok mudur bir uzman yazılımcı:/


  • sta  (18.07.17 22:36:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.