Oyun konsolu alayım mı

Evde vakit geçirmeyi seven dişi bireyim. Xbox, PlayStation falan alsam mı diye düşünüyorum ama açıkçası çok fikrim yok. Genel bir bilgim olsun diye buraya sorayım dedim.
Futbol oyunu oynamam, eskiden bilgisayarda age of empires, cs, nfs falan oynamışlığım var. Ama şu an sadece bu tür oyunlar oynamak için almam. Bunlar dışında böyle beni sürükleyebilecek oyunlar var mı? Wii bir ara çok popülerdi sanal tenis falan oynanıyordu bu tür şeyler ilgimi çekiyor ama o da eskisi kadar rağbet görmüyor sanırım.
Bir de yalnız yaşıyorum tek başına oynamaktan zevk alınacak oyunlar oynamam lazım.
Kullananlardan yorum bekliyorum, alıp da bir köşede yatmasın diye.

Uncharted külliyat
The last of us 1 2
God of war
Horizon zero dawn
Nier automata

Trailerlarını izle bi. Gaza geliyorsan al bi ps4
  • glamdr1ng  (18.07.17 16:07:17)
ben olsam iyi bir bilgisayar alırdım.

  • diffarentiationation  (18.07.17 16:07:34)
ps4 al ps4.

@glamdr1ng last of us 2 derken? (((:
  • baharat  (18.07.17 16:11:53)
@baharat trailer dedim kenks. Seneye gelmeyecek miydi :D 1. Trailer ile gaza gelen 2yi de bekler zaten

  • glamdr1ng  (18.07.17 16:14:19)
@baharat birkaç sebep de söylersen çok mutlu olurum
@glamdr1ng eve gidince izleyeceğim

  • pastörizesüt  (18.07.17 16:17:15)
Farklı bir tavsiye vereyim. Direksiyon seti al ve araba yarışı yükle. Acayip zevkli. Bizde var. Bazen tır sürüyoruz. Euro Truck Simulator oynayabilirsin. PS4 alacaksan Uncharted 4 mutlaka oynanmalı.

  • dissendium  (18.07.17 16:19:26)
@pastör ps4 şu an için,
alınıp yalnızca exclusive kült oyunlarını bitirmek için bile fiyatının hakkını fazlası ile çıkaracak bi alet. dilediğin tarzda seni uzun süre oyalayabilecek oyun geçmişine de sahip olduğunu düşünüyorum. iyi bi gamersan multiplayer olarak da tatmin eder seni. tarzdır oyundur bilmemnedir tavsiyesi isteyecek olursan da ben dahil bir çok insan sana yardımcı olur.

ama kesinlikle f/p olarak pişman etmeyecek bi durumda şu an cihaz.
  • baharat  (18.07.17 16:22:06)
ps4 için konuşuyorum, kışın aldım ve başladım kült oyunlara.

God of War eskidir ama güzeldir.

Uncharted serisi de ps4 için revize dilmiş(1,2 ve 3. oyunu 4 zaten uber grafiklerle ps4 e çıkmıştı)

sonuç olarak bilgisayarda oyun devri kapandı.(nacizane benim düşüncem saldırmayın) yok bilgisayar kaldırır mı derdi de yok al bence. Bir de ucuza almak için çok kampanya var d&r bile bunlara dahil.
  • badabista  (18.07.17 16:24:43)
pc al
televizyona baglarsın
her seyi yaparsın
playstation o kadar rahat takılamazsin
  • kingcyrax  (18.07.17 16:25:03)
ya zaten azıcık bile oyuncuyum diyosan kendine,
sırf şu last of us, uncharted falan gibi exclusiveleri oynamak için insan kiralar da oynar. sen ne tarz seviyorsun ki?

  • baharat  (18.07.17 16:31:24)
@baharat o dediğin oyunları hiç bilmiyorum :( ne tarz sevdiğimi de bilmiyorum dedim ya çok cahilim. Glamdr1ngin dediklerini izleyip fikir edinmeye çalışacağım.

  • pastörizesüt  (18.07.17 16:36:19)
Her kesime hitap eden bir çok oyun var. Eğer maddi sorunun yoksa alınabilir.

Kendi türünün en iyisi oyunları alabilirsin.

Heavy Rain, Little Big Planet, Red Dead Redemption, Batman serileri, Dead space serisi gayet keyifli oyunlar.
  • hatcherman  (18.07.17 16:39:12)
cs seviyorsan last of us'ı seversin. araba yarışları da var onlardan da oynarsın. zaten spor oyunları hariç kalanı tek kişilik oyunlar genelde. call of duty falan filan takılırsın. sen yine de 2 tane kol al misafir gelirse oynarsınız. bi de nintendo wii ye de bak onda da akılalmaz şeyler görmüşem.

  • cekilmis gayfe  (18.07.17 16:40:32)
PC alma. Adam gibi oyun oynamak icin iyi para vermen lazim, degmez o kadar. KArdesim aldi 4k kusur verdi, oynamiyor da. Yatiyor oyle PC, 2 gunde sikilidi. Pisman degilim diyor bir de hala asadffggh.
2.el bir ps4 al gitsin.

  • stavro  (18.07.17 16:41:50 ~ 16:42:41)
bu zamana kadar hangi oyunları sevdin hangilerinin tadı damağında kaldı?

  • baharat  (18.07.17 16:49:12)
bence pc al, oyunlardan sıkılırsan en azından bir bilgisayarın olur :)

  • ravenudon  (18.07.17 18:18:58)