[]

Yunanistan vizesi için

Şimdi 10 gün sonra görüşmem var, ağustosa ve ekime uçak-otel rezervasyonları yapıcam.
Dün ağustos için yaptım thy'den ama çıktı almadan önce bir şey dikkatimi çekti. Bilet bilgilerinin hemen altında bunun bir rez. olduğu ve (yanlış hatırlamıyorsam) 2 gün içinde bilete dönüştürmem gerektiği yazıyor.

E şimdi ben görüşmeye gidene kadar iptal olacak bu rez zaten (bilete dönüştürme tarihi eski olacak) adamlar demiyor mu hocam fake olduğu çok belli bunun diye?

Siz nerden rez. yaptırdınız? Ne yapayım? İlk kez vize başvurusu yapıcam, çok istiyorum bu vizeyi :/

 
10 gun sonra, gitmeden onceki tekrar rez yap o zaman?


  • kuehles blondes  (18.07.17 13:36:54) 
bodrum kos feribot bileti al çok ucuz. 10 Euro muydu neydi.


  • cokponcik  (18.07.17 13:40:18) 
O da olabilir ama demezler mi kapida vize al, nie basvuruyosun simdiden diye?

10 gun sonra tekrar aldigimda olacaksa sorun yok. Yunanistan vizesi alanlar ozellikle ne yapti merak ediyorum.
  • mor oje  (18.07.17 13:48:24) 
geçen ay arkadaşlarla yunanistana gittik. çoğu arkadaşım thy rezervasyonuyla vize aldı. hiçbirine hiçbir şey dememişler. hatta sonra hepsi otobüsle geçti yunanistan'a.

bence garanti olsun diye kuehles +1
  • istanbul kanatlarimin altinda  (18.07.17 13:51:39) 
ben bilet alıp koyuyorum evraka daha garanti.
bodrum-kos feribotu 20 eur, en ucuz ayvalık-midilli 10 eur

  • cekilmis gayfe  (18.07.17 13:52:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.