türkiye'de pür tekno müzik dinlemek

22 temmuz-6 ağustos tarihleri arası yıllık izindeyim. genelde yıllık izninde berlin'de sisyphos, about blank, berghain başta olmak üzere muhtelif yerlerde günde ortalama 13 saat tekno müzik dinleyen er kişiyim. bu yıllık iznimde bunu yapamayacağım.
türkiye'de, kitlesi instagram stories için sıkça fotoğraf çekmeyen ve iyi müzik icra edilen bir yer arıyorum. yeri önemli değil.

Yok oyle bir yer. Tr'de aradigin sey yok. Berlin'den sonra Tr cekilmez.

  • stavro  (17.07.17 21:33:04)
Malesef 24 saat yayın yapan yer yok, hatta hafta içi uzun süreli yayın yapan da yok. Anca hafta sonu gece 11 sabah 10 arası var

  • gazozailacatmauzmani  (17.07.17 21:51:36)
türkiye'de yok öyle bir yer. zamanında salı günleri techno değil de güzel house çalınırdı küçük otto'da, artık o da yok sanırım, bilmiyorum iki senedir ne olup bittiğini.

  • philus  (17.07.17 22:02:26)
kadikoy mimoza

  • partizan  (17.07.17 22:49:52)