[]

3d yazici

prototip gelistirmek amacli 3d yazici ariyoruz. Butce 9000 civari. Olaydan cok anlamadigimiz icin destegi iyi olan, etrafinda iyi bir community olan, sikinti cikarmayacak bir model ariyoruz. Kullandiginiz tavsiye ettiginiz modeller var mi?

Su an ultimaker2+ ve zaxe modellerinin arasinda kaldik gibi ama onerilere acigim.


 
zortrax M200 tavsiye ederim.

zaxe yerli bir ürün ultimaker ve zortraxa rakip olamaz ama ucuz.

ultimaker'ın avantajı açık kaynak olması ve yedek parça bolluğu, filament seçmemesi.

m200 için orjinal filament şart. ama zaten bir süre sonra ucuz filamentlerle iyi sonuç alınamadığını fark edip orjinal ürünlere yönelmeniz gerekecek.
  • orpheus  (17.07.17 15:00:41 ~ 15:02:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.