Diyette abur cubur ?

Merhabalar diyetteyim canım çok çikolata çekiyor ama nasıl böyle ne yesem de geçse ne yapsam ? Yardım edin !

Çorba diyeti yapıyorum bu arada sürekli çorba.

Mantıklı bir diyete geç.

  • arnold schwarzeneger  (17.07.17 14:07:04)
çikolatalı eti formlardan ye

  • basond  (17.07.17 14:08:01)
böyle kriz anında dilinizin altına 1 parça bitter çikolata koyun, yavaş yavaş erisin. krize bire bir.

  • MtKrt  (17.07.17 14:09:16)
bal, helva...

  • legalize marijuana  (17.07.17 14:16:25)
O diyetle zaten sağlık sorunların başlar. Bırakır daha çok kilo alırsın

  • glamdr1ng  (17.07.17 14:19:02)
Doktorla görüşmeden paldır küldür diyet yapmayın. Kilo vermeye çalışırken hormon sisteminizi bozup sonra asla kilo veremeyen insanlar haline geliyorsunuz.

Dengeli beslenme önemli. Abur cuburu komple yememen lazım zaten. Değil diyette normal zamanda da geçerli. Belli ki canın şeker istiyor, kuru meyve yiyebilirsin ama coşmadan.
  • lcha  (17.07.17 14:24:05)
çorbayı yine iç üstüne çikolatalı pasta ye.

  • joooper  (17.07.17 14:27:19)
tatsız tuzsuz galetalardan yiyordum canım bir şey çekince, tüm iştahımı yok ediyordu

  • gazozailacatmauzmani  (17.07.17 14:27:47)
kendine ne zorun var da çorba diyeti yapıyorsun?
ayrıca çorba içersen canın tabiki çikolata falan ister. bol proteinli bol yağlı bir diyet yap tok kal

  • ayrıl coco  (17.07.17 14:43:27)
Tatlı kuruyemişlerden yeyin.

Diyetiniz bana da çok sağlıklı gelmedi. İşi bilen birilerinden yardım alın.

.
  • kartallar yuksek ucar  (17.07.17 14:52:39)
Çikolatali çorba <3 teşekkürler arkadaşlar. Çorbayi öğlen ve kahvaltıda içiyorum akşam yemeğinde ızgara köfte ya da sebze yiyeceğim. Diyetisyen arkadasim program vermedi de abur cuburu kes öğünleri azalt dedi çünkü 3 kilo fazlam var. Öğünler arası yoğurt yiyorum :)

  • burchak  (17.07.17 15:19:58)
Diyet bana da başarısız geldi.

Muz üstü tarçın tatlı isteğini tatmin ediyor. Muz+kakao da yapılabilir.
  • peggy  (17.07.17 15:22:46)
tarçın tatlı isteğini bastırıyor. yoğurtla beraber şeettirebilirsin.

  • kveldulv  (17.07.17 15:39:17)
kuru meyve yulaf ve bal ya da pekmezden granola yap. sütle karıştır ye beni aşırı tatmin ediyo tatlı konusunda. gerçi ben diyet yapmıyorum pasta da yiyorum keşke diyet yapsam.

  • blacksky  (17.07.17 15:45:23)
Illa yemiycem diyorsaniz cayi demlerken kabuk tarcin kullanin tatli istegini bastirir.

  • red g  (17.07.17 16:21:09)