istanbul yer tarifi

blablacar dan bir abi ile yola cikacagim. gazi mahallesinden cevre yoluna cikacagim, oradan da fatih sultan mehmet köprüsüne girecegim, seni cevre yolundan alayim dedi. ben besiktas levent taraflarındayim deyince, iyi o zaman 4. levent sapagindan alirim seni dedi.

simdi bu abi ile en uygun nerede bulusabilirim ben, cevreyolunda durmak beklemek sıkıntı gibi. gece 11 de bulusacagiz, götümüzü kesmesinler. nerede bulusalim biz bu abi ile, ben oraya besiktastan nasil ulasayim?

Abi muhtemelen çevreyolundan çıkmadan devam etmek istiyor.
Bu durumda senin ilgili noktalara minibüsle ulaşman pek mümkün görünmüyor.

Taksi olacaksa Levent'ten köprü yoluna bağlanan noktaya kadar taksiyle giderdim ben olsam.

Onun dışında başka bir makul çözüm seni 4. levent metro durağından alması. Çevreyolundan çıkıp 1-2 km yol uzatır ama sen rahatlıkla ulaşırsın oraya.
O saatte trafik olmayacağından süre açısından pek fark etmez.
  • cakabo  (17.07.17 12:07:24)